tack
www.youtube.com/prendel
fett låt var kan man få tag i era gammla låtar ????????????? har aldirg hört er innan ?
äru intreserad av collab holla at ya boooi
www.myspace.com/obeidullahbeats BombDroppaz
btw , vem e snubben som ser ut som hajen och drar en liten rad? med nylonstrumpa på skallen ?
God will forgive them. He'll forgive them and allow them into Heaven. I can't live with that.
vet inte vem du menar
www.youtube.com/prendel
upp! :)
Jag är faran som lurar i natten!
EPOO
Jag är faran som lurar i natten!
shit vilken hype du fått på videon! :) fett ju
http://www.myspace.com/akinonline
verakr som det är nå knas med sidan, ni får checka videon på youtube ist
www.youtube.com/prendel
FETT!
www.myspace.com/Sagoztyle
det är så jävla synd att ett beat som detta blir bortkastat på något jävla mega fuck you bullshit. det skulle kunna vara så fett, men ni valde att gå i helt fel riktning. enligt mig.
"Jag hatar inte mycket, men när någon uttalar whoa fel, börjar jag hata den personen." - Dr.Octagon
låten känns riktad mot yngre publik. töntiga inslag i videon.
Fuck karma, I don't need karma!
personligen tycker jag att det känns som att han prendel har glimten i ögat när han spelar gangstah, men det är bara vad jag tror
www.youtube.com/prendel
Dålig text.Du flyter bra dock.Skulle vilja ha den i mp3 format ny länk pls.
hmm låten e väl okej, men palla leka stor gangster ;)
haha du fattar inte ironin märker jag
www.youtube.com/prendel
prendel Klandra honom inte. Vem fattar ironin hos en gangster med strumpbyxor på huvudet?Kortfattat om låten : Du rappar bra. Ett av dina bäst presterade attitydsmässigt. Du fick till ett väldigt mysigt flow på vissa ställen, exempelvis "och du kommer att visa vägen som en GPS ".Texten var skön, gillar det med att hiphop gått från fet neger till att använda blekmedel. Du rimmar snyggt.Beatet är bra. Gillar den här sortens beats, din attityd passar bra in. Passande beat till låten. Refrängen kunde ha gjorts mycket bättre. Ändå rätt så skön. AMC var skön, men inte alltför bra. Fader var övermixad, lät rätt så skönt ändå. Doktorn var bra, skön attityd. Tyckte han såg tuff ut. Dany har en bekväm röst. Sången lite senare är skön, lite orientalisk känsla.
Wazaaaa
Haha Prendel, skiter om jag inte fattar ironin, såg så jävla töntigt ut när ni springer runt där å leker gangster!
ett tips: det är det som är ironin
www.youtube.com/prendel
jadu prendel, det finns sega personer här omkring i sammhället vi lever i
Jag är faran som lurar i natten!
har AMC varit ihop med kaggen?
Whoa.nu - När Du Vill Få Dig Ett Gott Skratt
Hundsim@MySpace | Jag är smartare än du.
Redaktionschef
2008-05-28 14:19
ett tips: det är det som är ironin Äh, jag kan ändå förstå snubben. Visst, du lyckas med ditt kroppspråk och tonfall att det är ironi men tittar man på övriga medverkande samt refrängen så verkar det vara på allvar.
Oracle aka HipHop-Oraklet | Whoa-Crew 2000-2013| I januari 2014 lägger vi ned Whoa. Tack för de här åren!
N_Jack , hahahaha nej det har jag inte
Oracle P25 jag förstår både honom och dig. men det ÄR ironi Jag gjorde det också för att jag själv skrattar åt småkillar som spelar tuffa. men folk som följt min musik borde se det roliga i att jag driver med "gangsters"
www.youtube.com/prendel
haha jadu prendel, finns fortfarande sega personer i vårt samhälle som vi lever i.... Något du inte fattar med det? jävla horunge (om någon admin ser ordet "horunge" så menar jag inte det)
Jag är faran som lurar i natten!
Oracle men tittar man på övriga medverkande samt refrängen så verkar det vara på allvar. - Då lyckades vi nog ganska bra isåfall med vårat skådespel, eftersom det uppenbarligen var så bra att du balanserar mellan att se skämtet i det och faktiskt tro att det är på allvar. Ingen dålig komplimang det inte! :)
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
word på prendel SL-lotter och DoktorDöd
www.youtube.com/prendel
Hade gärna sett mer av den onda doktorn (No homo och allt det där)
"Jag var också rap när jag var fjorton år man."
ny länk för nedladdning taaaaaaaaack=D
den finns under fliken musikvideos på hemsidan ;)
www.youtube.com/prendel
Förskräckligt skön låt, älskar videon.. hahaha :D Skönt flow, härlig text, sköna rim.. Speciellt fet neger / blekmedel.. Keep it up mäyn! :D
Du är så kass att du får pröjsa för freebeats... ---- http://www.myspace.com/mreklund
NickoKick är ju ful.. Detta är typ årets hiphop låt i dess genre.
Någon som har ny länk till mp3an? ingen av dom gamla fungerar...
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
ngn??
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Whoa.nu - När Du Vill Få Dig Ett Gott Skratt
Hundsim@MySpace | Jag är smartare än du.