När man flyger och ska hämta sitt bagage, alltså FY FAN vad folk är retarderade. ALLA ställer sig en cm från bandet så man inte ser när ens egen väska kommer när man står en bit ifrån som normalt folk. Tänk om alla bara kunde ställa sig ett par meter ifrån, TA DET LUNGT och gå fram till bandet endast när man ser att ens egen väska kommer. Och sätta sele på sina barn som springer fram och typ lägger sig på bandet. Jag hoppas alltid att ungjäveln ska klämma fingrarna så föräldrarna lär sig.
"What the fuck?! That ain't no fuckin' name, yo. That ain't that nigga's name. You can't be serious. Barack Obama. Get the fuck outta here." - DMX
märia haha true true. kom på att människor i grupper i sociala sammanhang fungerar inte.
Ojoj, vissa irriterar ju sig på sjukt mycket saker, låter jobbigt. Jag brukar inte bli särskilt irriterad, försöker lägga den energin på något bra. En del saker stör man ju sig på, typ när folk är rent av elaka.
- Vad händer om ljuset kastas i fyrtiofem graders vinkel mot en vattenyta? - Det släcks.
Moderator
2010-01-20 18:50
*Alla människor, speciellt såna jävlar som tror sig veta och förstå A L L T ! *Rektorer och lärare. *folk som går sakta *folk som pratar högt *folk som inte respekterar ens utseende *folk som ska säga att dom vet bäst bara för att dom är patetiska människor UTAN liv som inte har något annat för sig om dagarna än att trycka ner vanligt folk *Folk som migsjälv *missa bussen o man ser nån jävla egnrjbvjnrmndfjkcv GAH sitta o skratta åt en, då vill jag helst bara knäcka nacken på första bästa person.
And I was better where I was miserable, why didn't you leave me there?
På barnvagns mammor som tvunget måste ta upp hela trottoaren när man ska passera så man tvingas antingen gå ut i vägen eller leran. Folk med stadsjeepar som tvunget måste lägga på trottoaren för dem "inte hittade en plats" just på den gatan dem ska till / är lata. På folk som måste skryta om hur mycket pengar dem har, vilka bilar dem har osv. På 14åriga ciderdrickande tjejjer/killar som blir "fulla" på en 4.0a cider.. Brats som tränger sig före på bk/mcd/osv sådär på kvällskvisten o är fulla borde få en flaska i huvudet.. När bussen kommer förtidigt till slutstationen men kör nästa runda ändå, istället för att åka på rätt tid.. Tack o hej
Whoa kontroll - vi gör det vi gör vanligtvis fast lagligt
Trixig-person3 F13 ja vi stör oss på oss själva efter lite analys hehe,,,
dagisfröknar ... fyfan vad jag hatar dagisfröknar ni vet den här tanten i 55 års åldern som tror man ska äta upp nån av deras elever för att dom sitter brevid på bussen .
Ignorance is venomous, and it murders the soul spreading like a virus running rampant, out of control.
gangstagangsta dom e väl nojjiga för allt de läst om i media
Ya know what really grinds my gear? Lindsay Lohan.
brainstorm P21 vad betyder den meningen på svenska?
Folk som vill se halv tre på natten och tycker att man är tråkig för att man vill sova är rätt så störande...
I have always right, even when I have wrong...
ses halv tre på natten ska de va...
I have always right, even when I have wrong...
När man söker jobb och alla jävla ställen har en sida där man ska regga personuppgifter, CV, personligt brev osv. Det tar ca 20min, inte så jobbigt kanske men det blir det när måste göra det från scratch på alla jävla ställen! Varför kan det inte finnas en gemensam reg.sida som alla använder?? Sen min sony ericsson w890i som hänger sej fan hela tiden (för att starta om krävs att man bryter kontakten m batteriet), ett under att jag inte slagit sönder den än..
Det äckliga applebaserade programmet "Bonjour" som ställer till det helt extremt mkt för mig på windowsdatorer....
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life.
Att en ipod måste ha ett eget efterblivet program för att lägga in låtar med, där det inte går att dela bibliotek, det är så efterblivet program!
Det var en gång en rappare som ville vara som alla andra, och plötsligt var han unik.
* Folk som inte kan googla * Extrem kyla
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
baldur, Sony Ericsson = Shit
Fuck karma, I don't need karma!
Det finns få saker som irriterar mig så mycket som gissningsleken. Gissningsleken är för de som inte vet, en lek som bara killar leker. Killen i fråga måste vara i ett förhållande med en dam. Det går till såhär. Kille: Vad är det älskling? Tjej: .... Kille: Är du sur? Tjej: .... Kille: Men.. har jag gjort något? Tjej: ..... Kille: Okej.. var det när jag.. osv osv Slutet på leken är när killen ber om ursäkt för absolut ingenting.
"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." – Benjamin Franklin
aktone tell me bout it :(
Reggaeton, konceptet mjukisbyxor om det inte är i samband med att gå till pizzerian bakfull, folk som använder ordet "maxat", snorungar med smällare, folk som går långsamt och lösa hundar, "han vill bara hälsa, han är snäll!"...
Producent
2010-01-27 23:31
hajar inte varför så många blir irriterade över att folk går långsamt... why?
jag ska tala om for er vad som gor mig extra irriterad. nar man gor ett grupparbete med en bunt puckon som inte kan sitt modersmal ordentligt. man kollar igenom slutprodukten och ser att idioterna anvander sig av termer de inte forstar och sarskriver hit och dit sa man far lov att korrekturlasa hela skiten i timmar. FYFAN vad jag blir arg. och idioter som inte satter koppel pa sina hundar. jag vill inte ha hundsaliv pa mig!
Är generellt inte speciellt lättirriterad. Det finns däremot en grej jag verkligen hatar: När folk/saker stör min sömn. Normalt sett har jag väldigt svårt att bli irriterad, men stör någon min sömn är jag beredd att döda.
Fick stopp i handfatet idag. vattnet vägrade åka ner. blev så jävla irriterad. fortfarande irriterad. imorgon ringer jag en rörmokare förhelvte asså.
folk som går långsamt och lösa hundar, "han vill bara hälsa, han är snäll!"... och idioter som inte satter koppel pa sina hundar. jag vill inte ha hundsaliv pa mig! Jag irriterar mig på folk som tycker sådär
Jag irriterar mig även stenhårt på gnälliga grannar och folk som irriterar sig på människor de inte alls behöver irritera sig på!
Jag gillar nog inte gnäll helt enkelt.
Men jag har en teori att dessa gnällspikar(många verkar ha skrivit i denna tråden) som känner så stor intolerans mot andra människor och stör sig på lite av varje är folk som helt enkelt inte träffar nog med folk, det är ensamma människor som sitter hemma och funderar för mycket för sig själv, så när de väl går ut och stöter på något så vet dem inte hur de ska tackla det, och blir därmed "rädd"/irriterad.
Patetiska människor.
Är man ute mycket, träffar mycket olika människor osv så lär man sig att det finns en hel del idioter i världen, det är ingen ide att ödsla energi på dem, för det finns ju även massor av bra människor man kan hänga med, så man lär sig tackla dem som annars skulle irriterat en på ett bra sätt, och tar inte allt så jävla personligt.
prinsen i hundkostym. HUNDEN SOM TALAR MED HÄSTAR!
exhale F20 Jag brukar alltid säga att jag är skitzo nog för att göra det själv, för oftast tar det bara längre tid om man arbetar i grupp (med folk som man bokstavligen är barnvakt över).
Don't!
Folk som ignorerar SMS eller mail..
Behrang Miri Yup.. That's about it..
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
när folk tar ett steg ut ur bussen/tåget och stannar, som om de 30 andra resenärer inte ska fram. HOCKEYTACKLING!
"varför ska alltid dom vuxna bestämma, varför kan inte barn få vara stora, och välja föräldrar"
Brudar på datingsidor, avgiftsfria som avgiftsbelagda... spelar över huvud taget ingen roll, för INGEN kommer att svara vad man än skriver. Då är frågan varför dom över huvud taget registrerar sig.
http://www.finest.se/drzamani Varje andetag! Varje natt och dag! Varje slag jag slog var för AIK, stolta AIK!
folk som inte kan se igenom politiken
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
folk som sätter sig på yttre sätet på vagnen och ockuperar därmed det innre när det står folk i brist på plats. även föräldrar som antar att jag ska hjälpa dom med deras barnvagn bara för att jag åker spårvagn. ingen annan hjälper någon annan med något annat som ska bäras men barnvagnar ska visst vara ett jävla ståhej! faktum är att jag e nog ganska anti barnvagnar över lag !
www.code26.com grafik och konst.
När man skiter ner sig på bussen.
Fuck karma, I don't need karma!
Killar som lämnar sitsen uppe...
I got it from my mama . moncans.blogg.se
Folk som måste fotodokumentera hela sitt liv på Facebook eller andra liknande sidor. Det är bilder från alla fester, utekvällar, fotbollsmatcher, spelningar, pubsittarkvällar osv. de går på som alltid kommer upp på sidan precis dagen efter. Jag skulle nog inte irritera mig på detta lika mycket om det inte vore så att dessa människor tar det såpass långt att de faktiskt inte har kul när de går ut, utan spenderar hela kvällen med att hitta rätt pose för bilderna, försöker samla gäng med folk för att ta rätt kort så att alla ska se hur kul de hade när de var ute. Samma sorts människor som drar fram kameran/mobilen under spelningar och spenderar 90% av tiden på att ta kort och filma skiten istället för att titta på och njuta av spelningen.
'...and the words of the prophets were written on the subway walls' - Simon & Garfunkel
Oj oj oj, word på Aktone!
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
aah, jag håller fan också med aktone
prinsen i hundkostym. HUNDEN SOM TALAR MED HÄSTAR!
Det finns få saker som irriterar mig så mycket som gissningsleken. Gissningsleken är för de som inte vet, en lek som bara killar leker. Killen i fråga måste vara i ett förhållande med en dam. Det går till såhär. Kille: Vad är det älskling? Tjej: .... Kille: Är du sur? Tjej: .... Kille: Men.. har jag gjort något? Tjej: ..... Kille: Okej.. var det när jag.. osv osv Slutet på leken är när killen ber om ursäkt för absolut ingenting. wooord!!!
fast ännu värre är
kille: är du sur?
tjej: nej det är inget.
kille: är det säkert?
tjej: ja då!
Sen försvinner hon och man följer efter och frågar och då är det något.....
Get Random!
Alla som går långsamt när man har bråttom. Folk som pront ska stå kvar vid kassan för o stoppa ner alla jävla mynt o sedlar i plånboken efter deras köp Så sjukt störigt när man inte hittar fjärrkontrollen! Frysa! Inte ett jävla skit fungerar när man fryser! Folk som pratar för mycket
Cybergymnasiets Spotifyreklam
Folk som inte förstår när man förklarar något
När tekniska grejer inte fungerar som man vill, då blir det dampmodE
Nej fyfan vilket dåligt humör jag blev på nu
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
haha.. Emma gav mig ett gott skratt iaf ! hahaha
"One good think about music, when it hits you.. You feel no pain..So hit me with music... Hit me with music now!"
Okej! Dubbelpost men on topic i alla fall. 1. Folk som tror sig kunna musik. Må dessa människor bli attackerade av sneknullade hyenor med rabies! 2. Brats,fjortisar,blondiner. Hatar folk som tror sig vara bättre än alla andra. Må dem brinna i helvetet så långt som universums tid går! 3. Rasister/Nazi/Wtfsoever. Sånt här folk bör inte mer än bli nerkörda i elefantrövar för de tror att den vita "rasen" är bättre än alla andra. Ni mina små vänner/fiender, hoppas jag på att ni får en analplugg större än Mount Everst, långt uppkörd i eran rektum. Tack och hej, sorry för dubbelpost! Detta är de jag kom på just nu i alla fall!
"One good think about music, when it hits you.. You feel no pain..So hit me with music... Hit me with music now!"
1. Folk som tror sig kunna musik. Må dessa människor bli attackerade av sneknullade hyenor med rabies! Min bror berättade om en händelse som är ganska ontopic. En pretto snubbe hade suttit på fest och varit jävligt svår och berättat om all invecklad musik som han lyssnade på. Självklart kunde ingen annan på festen vara lika häftig som honom och förstå den musiken. Efter ett tag gav han sig in i diskussionen med min brors polare som läser och tar in jävligt mycket om all musik som existerar, trots att han inte är särskilt intresserad av att lyssna på det. Självklart blev snubben som skröt jävligt ägd med årtal och albumtitlar och dylikt. Det känns jävligt rätt!
Pbots helveten, äckliga jävla lapplisor byt yrke
my name is xelly smelly
Xelly om du inte gillar dom så ge dom inte ett sjukt coolt namn som Pbots. det e ju faktiskt riktigt nice att jobba som en Pbot.
www.code26.com grafik och konst.
FarmorBerit P24: så sant, så sant! stör mig också på folk som inte flyttar sig på cykelvägar när man plingar.. vafan ( jo nu lät jag som en gubbe) hehe
mathematics!
Code26 Jag syftade på den lappen man får av dom, en p-bot, den är jävligt irriterande!!!! Dom får heta lappfisor för de är inte coolt
my name is xelly smelly
3. Rasister/Nazi/Wtfsoever. Sånt här folk bör inte mer än bli nerkörda i elefantrövar för de tror att den vita "rasen" är bättre än alla andra. Ni mina små vänner/fiender, hoppas jag på att ni får en analplugg större än Mount Everst, långt uppkörd i eran rektum. Jo, för 'rasism' är ju underförstått nåt som enbart människor av den "VITA RASEN" sysslar med din dumma jävla idiot.
"Jag var också rap när jag var fjorton år man."
Xelly i mina ögon heter dom numera Pbots, det låter ju riktigt coolt, som någon skum sorts robot från star wars! och som bekant e allt som har med starwars å göra skitfett... Queen Latifah gör mig fö skitsur just nu
www.code26.com grafik och konst.
App - k gudN, gjorde det ont när du kände dig träffad? haha, pajas
"One good think about music, when it hits you.. You feel no pain..So hit me with music... Hit me with music now!"
App - k gudN, gjorde det ont när du kände dig träffad? haha, pajas Nej, jag bara påpekade att det är idiotiskt att att påstå att man irriterar sig på 'rasister' och sen kommer med ett rasistiskt uttalande själv, vilket blir ännu värre eftersom det mellan raderna betyder att du vill "få en analplugg större än Mount Everst, långt uppkörd i rektum" - inte för att jag dömer eller så, men whatever.
"Jag var också rap när jag var fjorton år man."