I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

Mycket snack om Lyricister

Whoa Community - Allmänt om whoa

   
Lyricist

2005-01-02 07:03

Mycket snack om Lyricister

Det är många som lägger upp listor på deras favoriter i Emceeing forumet, och vissa har liknande listor medans många andra har helt olika.

Då har jag ett förslag, varför inte göra en Omröstning (poll) över ungefär de 10 mest populära och så får vi en gemensam lista som är skapad av just dem här på whoa.

Producent

2005-01-02 17:57
bara för att nån blir framröstad som bästa lyricisten så betyder det inte att alla delar åsikt om det.

det blir massa tjaffs om det då bara.. "men jag tycker ju pelle är grymmare än åke på flerstav som passar meningarna.." "jojo men fan den där åke, hans berättelser, man kan ju leva sig in i dom.. även om inte rimmen är dom bästa" "ah men öj, har ni inte sett svante då, värsting på texter han alltså"

osv osv
Nine.D
Multifaceted Creativity
http://www.INFININETY.se

2005-01-04 22:28
cliche P19
Om "Åke" blir framröstad som bästa lyricisten delar förmodligen dom flesta samma åsikt.
Om det vore så roligt att arbeta som många påstår, så skulle borgmästaren hugga sin ved själv.

2005-01-05 01:28
UnderJakkesVingar True that.



Fö litar jag verkligen inte på whoas omdöme. Kolla in tråden vafan.
Me? What? naw, I'm the kid closing curtains<br> Perfect? No, I'm a brew slamming guy with a purpose<br>http://www.thewrestlinggame.com/wg.asp?w=110101

2005-01-05 21:11
Shoolen F13

haahahaha fan va whack
Det är bara rättvisa att få rätt visa rätt visad och är ni rätt visa förstår ni att det var rätt vi sa
Lyricist

2005-01-07 03:38
En dag efter att jag laggt upp tråden så ångrade jag mig över den.
Och vill verkligen inte ha en omröstning.

Shoolen: Alltid kul att tro på sig själv