I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

   

2005-08-23 04:30
Svårt att säga, alla mods och admins sköter sig och är vettiga personer. Finns väl ingen som skiner över de andra direkt. Bland adminsen är nog ändå U-Nas, Oracle och Daviden snäppet vassare i mina ögon om jag måste välja. Kanske mest bara för att all kommunikation angående whoamodererande gått 100% klockrent med dem varje gång något är på tapeten (därmed knappast sagt att de andra svarar för typ 10%, skillnaden är hårfin, :).

Ser ut som att herr :)= kommer att ta hem detta.

//Peace

2005-08-24 11:02
-BiD-NaW
Så man kan säga att syftet med hela ditt inlägg var att säga åt någon som redan visste att du ogillade honom att du ogillade honom samt att inte säga någonting till någon annan?

*Big thumbs up!*
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2005-08-29 22:53
D-Ed löl
s c f c