Henka - Min afrodite.mp3
Ah.. detta är en lite julklapp till min flickvän.. men ni får också höra på den om ni vill ;) Mixningen står jag för texten och rappen med. Beatet är underbart men vet inte vem som gjort.Henka - Min afrodite.mp3 VASSEGOD! Goden JULEN!
vtz på beatet... Var rätt ok, men tycker skryt passar dig bättre. Lite höga och ojämna adlibs. pz.
Ingen är Perfekt ...Jag är ingen!!
najs henka, ;D skönt text !!! bra flow och allt ! peyz n' love ! GOD JUL FÖRFAN !!!!
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Tack som fan ni som skrivit! JohnL God jul på dig med din galning =)
fin text .. bra röstläge. bra jobbat klara
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Lät bra, hoppas hon blev glad :)
HANINGE
jadu henka den va bra :) blir hon inte glad av den så kan du byta ut hons namn mot mitt för då hade jag blivit super glad ;);) haha ne skojja men det va vackert ;) peys!!! å god jul btw :D
gillade den hära henka. riktigt mycket !:) bra jobbat.
Om man är sugen på någonting, sen blir man inte sugen längre. Är man avsugen då ?:S
Tack som fan ni som har skrivit=) blir verkligen glad att ni diggar!! more?
Naaaaw :) Skit fin text :) I think she's gonna like it! ;) Pz!
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
för det första måste jag säga att jag inte gillar sånna hära kärleksbalader till diverse kvinnor. Men det lät aight iaf.
http://www.soundcloud.com/mr-rnbck http://www.soundcloud.com/brormusik
upp
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
tack ni tack tack! Vill gärna se något mera.. det är ju jul!
Konstigt röstläge, låter som en liten imitation från min "Vissa saker" Texten hade sina guldkorn.. Beatet passade inte riktigt men de är ju lätt utbytbart. Tjo, merry motherfuckin christmas
God Jul igen ;b det lät nice boy ! fast var det inte lite dystert ;b ?
- http://www.facebook.com/DaavdOfficial -
Tycker jag också, som jag just skrev till Henka på MSN: Daniel Balint säger: Lyssna din afrodite, gilla texten, beatet skulle varit mer "gulligt" Daniel Balint säger: och röstläget lite mer glatt, eftersom texten var så pass söt Daniel Balint säger: du skulle ha kört på ett "sött" beat, glad röst och de skulle bli perfekt
_Ak4 P61 det var inte alls mening, tyckte bara det röstläget jag hade dära lät perfekt till beatet.tack! DAVd P18 Jag ville att beatet skulle ta tag i hjärtat du vet.. så det fick vara dystert.
Nä, och jag tog inte illa upp heller. Menade bara att det inte passade liksom :) Gör en ny version och jag kan mixa den fett
Har redan gjort två versioner av denna =/ tror hon börjar kanske bli less texten!:D haha;p men tack ändååååå!!!!!!!;D PUSS
jag blir känslig av snapsar!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( jaja till låten nu=) ERM mera?
=) hon blir så glad av kommentarer..så va fan lite tillll!
najs henka :) bra text, skönt flow ! payz
PSP '11
Rikigt fet, thigt rapp bra text osv blablabla upp
Ah mahn! Det hörs vem du vill vara. Kanske inte behöver skriva nå mer? Gör din grej istället! Likadant som med filmer som får uppföljare! orginalet är alltid bäst!
Tack som fan alla! BreathlessWhisper.. jag tycker du ska förklara dig.. eftersom jag har kört min egna stil enda sen jag börja rappa. Mitt flow har jag skapat själv.. min uppbyggnad av text har jag skapat. Och hur jag använder min röst. Jag gör min egna grejj.. så jag fattar inte riktigt vad du menar. Mera?=)
Skön känsla på skiten...men låter som hon har dött....That's bad
RAWMUSIC.se - myspace.com/TMK6 - myspace.com/RAWMUSICLABEL
T-M-K P1 Haha tack =) Ah.. om jag tänker på det kanske det är lite dystert.burkisch P17 Nej jag är inte homosexuell, men det är ju synd att du tycker jag är mindre bra.
naaaajs ;) tyckler du utväklas iallafall:)
Henka mannen ! bra text som fan alltså ;D Linnea måste vara riktigt glad :D
hohohihihahahehe
tack som fan alla ni tre som skrivit! More ? ;)
R-Unit P19 jajamensan ;) Någon kritik?annay F9 Jag har sagt att du ska hålla dig borta från mina trådar.. kan du inte acceptera det?
41 som skrivit och nästan 200 nerladdningar vad är detta?
20 som skrivit, resten av inläggen är från dig själv
det är ju tråkigt det med..
det är grymt bra :) jag tkr röstläget du hade lät perfekt till beatet ;) piiiiz ;P
/fan, VAKNA UPP/
till _ak4 : kan man ha så lite att göra ,, sitta och räkna hur många gånger han har skrivit och hur många gånger nån anna har skrivit ?
/fan, VAKNA UPP/
Soft låt
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
kanske för jag lär upp honom nu då han bor i piteå :)
sorry att de tog tid henka, har hafft fullt upp.. Texten är bra, flowet och röstläget va lite trist dock ska de ju vara så i en sån här låt, men vet inte, men låten går helt klart att lyssna på. men vissa rader blev lite långa så du fick strässa fram dom de skulle du ha fixat till innan du droppa.. aja du har blivit mycke bättre sen PR tiden ;) (Y) peace
Hur mycke knark har du knarkat idag
lite metal och kent-samples så hade det blivit kanon! Nä, skämtåsido. Texten var riktigt gölli'. Som många redan sagt är beatet och röstläget lite trist, dystert.. Man blir inte så pepppppp när man hör den, gör om, gör RÄTT! ;> PÖSS! (jag blir känslig av mjölk)
? _ ¦ _ ¦ ? tjobre jag är abo! ABO!
känns weird att lyssna på låten, men jag tycker du gör det riktigt bra. det låter ärligt och bra. och vissa grejer fick mig att rysa. brabrabra
MoDo - the Heart of hockey!
tyckte den va skön! :) reffen va d bästa med låten.. pz!
www.magnusrytterstam.se