Villy - Jag kan också dissa Villy (Villy Diss)
Sho fan, vill hjälpa alla som dissar mig lite på traven så jag sular upp en diss till mig! <a href="http://www.speedyshare.com/667654299.html" target="_blank">Länk!</a> Vet att reffen e fett gay :D! aja, kritik uppskattas peace! (Inlägget ändrat av Mabande p.g.a. för många uppningar 2009-04-30 09:13:41)
Haha! höll också på att skriva en diss till mig :P Men det verkar som alla kommer på samma ideér som mig fast dom är snabbare... ajja, den här var kul :D
Dra åt helvete!
Och jag är så omtänksamm att jag tänker skänka en rad från MIN diss till mig själv: håll käften nu! o bara sug min kuk sug på den för jag knullar din brud Det är ju en ganska sann rad.
Dra åt helvete!
Haha, så jälva skön asså :D Upp!! :)
WWW.MYSPACE.COM/ROBSZTER
haha du e fett skum men tung låt :p
=)
galet tung låt faktist :P
FÖRHANDSBOKA SKIVAN http://www.newstyle.2u.se/
haha skööön låt :D grymt o dissa sig själv :D:P
Helt klart en rolig grej. Det är ovanligt att man dissar sig själv:P Men då vill mer folk lyssna och är nyfikna txe jag :P Aja Upp för dig
https://soundcloud.com/mendelsonbits
haha aa vet inte vad jag ska säga :D haah nån ny trend som e på g eller ? Haha istället för den gamla "dissa kaggen trenden som gick" haha menmen: ganska skön låt faktiskt :Dhehe peace mäjn!
jätte roligt.. grinar nästan för de e så skojj... HM, skit enligt mig
ROUSU
aja när ska du svara då Villy hahaha :D
=)
Haha jag kmr nog inte svara, för jag känner mig typ scitzo haha
det var kul
Attityd Crew 2006-09 Lofstrand.tk | http://myspace.com/lvsmusk
Moderator
2007-09-27 14:58
fett nice villy, du tog han, fast skulle villja höra ett svar från han. så nu ere dags att svara på dissen från dej till dej!!1!1!!
B
tack haha aa vi får se :P
Haha den va tyng brushan ;) sant att du e sjuk asså!
http://www.myspace.com/metra186 http://www.youtube.com/watch?v=MdNx9stqXLA
Tillåt mig att skratta.. HAHAHAHAHHA.. fett skönt :D Skumt men ändå rätt ballt :P :D
Du är så kass att du får pröjsa för freebeats... ---- http://www.myspace.com/mreklund
skön!
Livet är tufft,ingen har överlevt än
länk plz
"Jag hatar citat"
NY LÄNK
Jmkproduction @ || Du är Lika billig som nudlar på Lidel Bitch. Jag är som gubben i lådan , har alltid nått på G
ny LÄNK!!
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
hhahah sjukt galet konstigt gjort men as nice låt fan galet fett flow och nice fuckad lyrik =) keep it up =)
Allerhed-$tudio$ Rappen har tagit över mitt liv... http://myspace.com/gata-i-blodet
btw reffen är så jävla tung fan =) =) mannen tyngsta reff
Allerhed-$tudio$ Rappen har tagit över mitt liv... http://myspace.com/gata-i-blodet
Haha :P Droppa några nya låtar så slipper dem plocka upp gamla =) Soft låt. Bra personliga dissar, ;)
-Say hello to my little friend! Tony Montana
tack tack :) nya saker e på G
nån annan får langa upp den om dom känner för det, jag orkar fan inte :P
I am crazy, but you know what else: I don't give a fuck
Langa länk och det snabbt, riktigt lyssenkåt
-Say hello to my little friend! Tony Montana
länk plz
www.myspace.com/Sagoztyle
Men fan länka då nu villy ;)
www.myspace.com/norliekkv www.myspace.com/kkv www.klubbkoll.se/blogg/norliekkv
om villy inte drar upp den kan jag imorron, har den på min andra dator, och orkar fan inte gå till den nu.
B
Elajt är ingen elajt om han inte går till den andra datorn imo (A)
-Say hello to my little friend! Tony Montana
well tbh imo, så är elajt för stor slacker för att gå till andra datorn för då måste man lixxom flytta på sig och då behöver man färdtjänst, vafan det är 2rum härifrån!
B
Haha, den är gammal och har inte kvar den :