Stopher - Elin, you are my angel And so it goes on :)Musiken flöder i mitt hjärta, likaså gör denna tjejen.Vi har haft det jobbigt ett tag o jag hittade den här låten jag gjort till henne för ett tag sedan.http://www.speedyshare.com/433707492.htmlHoppas ni tycker om den, lika mycket som den betyder för mig.
Opa!
Ärligttalat då. En bättre mix skulle lyfta denna bro, vet inte mkt om sång så vet inte vad jag ska säga... hmm,..Hälsa tjejen, whoppa!
thanks annika. jag använde mig utav det förut. det är samma låt bara en ny, annan inspelning :)dock är denna också ett par månader gammal.men tack för tipsen!peace
har jag hittat rätt nu? :Dtyckte den va nice! nu fick jag tele så kan inte skriva mer :P pz!
haha! jo det är rätt mannen! :Dväntar på kritiken då :)peace
den funkar, helt klart.. men, du måste komma ihåg att andas när du sjunger så kommer du kunna ta ut fler toner på fler ställen (y) well, annars var den väll bra! pce.