I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

[Video] Grind Time Now Presents : Cadalack Ron vs George Jetson

Utländsk Hiphop - Audio & Video

   

2010-07-21 16:42

[Video] Grind Time Now Presents : Cadalack Ron vs George Jetson

 

2010-07-22 01:07
Cadalack va fan skön :)

2010-07-22 08:52
mkt bättre än förväntat. caddie yoooooo

2010-07-22 08:59
brb2009: Vem är du egentligen? Varför hotade du mig? Det är fortfarande inte uppskattat!

2010-07-22 16:40
vill du något kan du skicka ett pm.
 

2010-07-22 16:51
Bang bang bang, RM BEEF UP IN DIS BITCH. Blir det en Illusion-z vs Sykull beef? där den som slår den andra, ber om ursäkt? eller blire en Highcollide vs saurus beef där det snackas på internet och en backar ur? Efter reklamen får ni reda på allt. Här på whoa.nu
B

2010-07-22 16:59
sluta försök starta något om något som inte rör dig för fem öre, stick till flashback eller något förslagsvis om du vill runka åt "beef" vem av dum offren är du då BIT med tungen i röven på alla GS clowner? eller sopan som gjorde en tråd om att han trycker fludder i hopp om props.

stäng igen direkt bara.
 

2010-07-22 19:05
Gång på gång bevisar han sin imponerande brist på i princip allt i hela världen.


Caddy ron är en rätt intressant filur, introt var brutalt pinsamt.
"Jag var också rap när jag var fjorton år man."

2010-07-22 19:32
Gång på gång bevisar han sin imponerande brist på i princip allt i hela världen


Ni snorpåsar är lika imponerande efterblivna allihop, fortsätt ni RM reppa jävla pissluffare.
 

2010-07-22 21:30
Fråga; Hur känns det att ha huvudet så långt uppe i röven?
Har du ett så värdelöst liv att du som 32-åring måste sitta på forum och säga emot alla hela dagarna? Gå ut och köp en glass eller nåt
"Jag var också rap när jag var fjorton år man."

2010-07-22 22:47
vad bråkar ni om mina barn?

låt oss kramas.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2010-07-23 07:02
Fråga; Hur känns det att ha huvudet så långt uppe i röven?
Har du ett så värdelöst liv att du som 32-åring måste sitta på forum och säga emot alla hela dagarna? Gå ut och köp en glass eller nåt


Med tanke på trådarna ni själva skapar så blir det svårt att ta ett sådant där utfall på något som helst allvar snutten.
 
Lyricist

2010-07-23 12:28
caddy ron var ju nice...motståndet var lite sisådär dock

"Better to write for yourself and have no public, than to write for the public and have no self"

2010-07-24 01:33
Får en nyfiken nisse fråga vad ni bråkar om?

2010-07-26 23:33
Jag snackar om att herr BRB skrev ngt i stil med "enetually one day someone is gonna bite your head off" vilket i sig hade vart helt ok om nån av er sthlm'are eller amerikanarna gjorde elelr ngt, men eftersom brb verkar veta hur jag ser ut, vilka tjejer jag snackar med ute/på klubben osv så tänker jag självfallet att det är något personligt o då undrar jag verkligen vem herren ifråga är eftersom det är orättvist att jag inte vet vem han är eller vad man nu vill kalla det. Ingen uppskattar hot skulle jag tro....

Dock fett att du använder ordet pissluffare men du får fan gå fram till mig i malmö o snacka med mig om du tycker något om mig på riktigt, dvs..utanför internet världen där folk skriver saker till varandra på vilket sätt som helst!

saarvi så länge
Admin

2010-07-27 00:02
Håll er till Grindtime.