I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

Problem med Hotmail

Hobby & Fritid - Datorer & Teknik

   

2009-04-10 06:54

Problem med Hotmail

När jag loggar in på min hotmail står det att jag inte har någon inkorg, att jag måste regestrera ett livekonto osv. Men jag har haft inkorg i flera år och jag fattar ingenting! Panik!

Någon annan som möter samma problem?

(Inlägget ändrat av friktion 2009-04-10 09:01:04)

SMÅLAND!

2009-04-10 13:46
hade problem igår,men det försvann imorse...
jag kommer ihåg det som i förmiddags - jag minns den tiden
vill sluta grubbla men det är svårt när man är inne i det
sitter du i nätet tänker du säkert på spindeln i det

2009-04-12 18:20
Jag har också fått hotmejl av en massa arga människor.. verkligen jättejobbigt.. Nejmen har du kollat din backupmejl ifall du har fått något mejl om det? Du vet när man registrerar sin mejl får man skriva i en slags reservmejl (oftast en gammal mejl eller en polares) som jag gissar att dom skickar ett mejl till ifall det blir något fel på den första.. Pröva dej fram =)
Hej

2009-04-13 12:26
Jag fick ett meddelande på MSN en gång så fort jag loggade in som löd typ; Aa tja du måste byta hotmail adress blablabla dina kontakter kommer finnas kvar men du får säga till dom att du bytt mailadres blabla la.. Och de kom från [email protected] eller nått sånt, en trovärdig adress iaf.
Jag sket i de men inget har hänt..
I stick my dick in your ear - and fuck what you heard