I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

Ska köpa en dvd spelare

Hobby & Fritid - Datorer & Teknik

   

2007-11-25 23:03

Ska köpa en dvd spelare

Nu är det så att frugan är helt inne på att köpa en rosa dvd spelare, ingen annan duger enligt henne så nu är jag på jakt efter en.

Men pallar ej med frakt o dylikt från utlandet så vill ha svenska sidor. Skulle va grymmt tacksam för svar.

Peace Pelle

Det är inte lätt att vara tung när man ingenting väger

2007-11-26 00:28
hm jag kan tipsa om bra dvdspelare men ska du ha en rosa får du fasiken leta upp en själv... så vanligt är det väl inte
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2007-11-26 17:42
haha rosa! brudar asså! men det är väl bara googla.. finns allt och lite till på google!
http://www.myspace.com/micman123

2007-11-26 18:24
Jo jag har googlat sönder mig.

Hittade denna men disney känns lite väl tungt
Det är inte lätt att vara tung när man ingenting väger

2007-11-26 18:30

Dumpar hellre frugan är att köpa en sån ;b haha nerå.. men fan, NÅN sida i sverige måste ju ha en.. annars äre väl bara att köpa en vanligt, sen lacka om den? (: Det går ju! Fast dyrt kanske!

http://www.myspace.com/micman123