I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

   

2007-07-22 21:03

Skypekrediter

Har en vän i Norge som jag skulle vilja kunna ringa med Skype. Vill dock inte fylla på krediter, så jag undrar om det finns något i stil med "earn Skype-credits"? Har Googlat med hittar inget.

Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2007-07-22 21:32
jonka du kan köpa ett telefonkort för typ 100kr där du kan ringa i typ 4-10h med det. beroende på vilket land osv. kolla på din lokala kiosk :)

annars kan du bara be kompisen skaffa skype :)
"angel headed hipsters burning for the ancient heavenly connection to the starry dynamo in the machinery of night,"

2007-07-22 22:10
aah, det är just det jag ville slippa : ) gäller bara ett snabbt samtal.
när jag skaffade skype fick jag nämligen 30 fria minuter, tänkte om det fanns något sätt att hustla sig till ngt liknande.

Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2007-07-22 22:16
registrera ett nytt konto?

testa www.freecall.com annars.. orkar inte länka
This is not a celebration of slipping through some crack.
This is sloth and devastation and we're the resulting trash.