I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

   

2007-03-21 09:27

Msn problem

Tjo.
Jo alltså när jag klickar upp min msn från högerhörn. så äre en reklam grejj längst ner i msn rutan (där alla kontakter syns) en tjej som tar bort finnar eller nått sånt. å varje gång jag trycker upp msn rutan så kommer man med musen över den där rutan å då förstoras den. så msn laggar å så spelas ett ljud as högt. som om man ville se den i stort format. fattar inte, men hur fan får jag bort den så jag kan klicka upp min msn ifred? för man råkar ju åka med musen över den där skiten när man ska till en kontakt.

Put My Willy Wonka In Your Chocolate Factory! ¯|_(º_o)_|¯ -Whatever

2007-03-21 09:46
hehe. finns väl en ruta att klicka i som tar väck den skiten. sitter på jobbet nu så vet inte exakt vart.. men leta?... fast det har du säkert redan gjort..

men.. ladda ner miranda för att slippa skiten. stilrent i mitt tycke!
Bmtf

2007-03-21 15:51
här kan du ladda ner ett program som du kan ändra i msn med, t ex ta bort reklam, ändra utseende osv.
går säkert att fixa med det programmet.