Webmaster
2007-06-15 13:19
Har inget internet hemma förtillfället så det kan nog sega lite. Har precis flyttat oxå så man har en massa skit att stå i ..
alternativeto.net | whoa.nu | olaj.se | 27kb.se
Jaha. Se till att fixa huset nudå ;)
Fan skaffa en banner från Lyreco så ska jag beställa allt kontorsmatriall till jobbet via whoa
Rock out with your cock out!
Kom igen bara 3 kvar till 100 nu!
"Maybe i could get mjältbrand" "jag har ½ gram jag ska rulla fram blatte jag fick det av david (david)"
Producent
2007-06-24 12:55
Va e de med buggen att tråden skulle vart gjord idag fast den va gjord för exakt en månad sedan.
Since 1984 @realgizlee // twitter
Den som skrev senast i tråden är den tiden du läste.
Producent
2007-06-24 16:45
nej, det är inte det, varför är det inte så på andra trådar, kolla efter skall du se
Since 1984 @realgizlee // twitter
mickillah, det blir så på väldigt många trådar nu för tiden.
Producent
2007-06-24 16:54
jo, om datumet är densamma som den va förra månaden, allså, det är den 24e Juni idag, tråden skapades 24 Maj Buggen är att den tror tråden är skapad IDAG men den va skapad 24e Maj
Since 1984 @realgizlee // twitter
Producent
2007-06-24 16:55
Kolla skillz tråd här i Allmänt, den gjordes också 24e, fast 24 OKTOBER 2006
Since 1984 @realgizlee // twitter
ja, som sagt. det blir så med rätt många trådar nuförtiden.
Producent
2007-06-24 18:24
fattar du ens vad jag menar ?
Since 1984 @realgizlee // twitter
appro på det är dte bara iTunes eller skall det finnas en länk till apple-store i suporta whoa länkarna? tänkte handla lite där snart och då är det ju bra om ni drar in lite pengar på det.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
mickillah, ja, jag förstår exakt vad du menar. och det händer ganska ofta. en tråd som tex är gjord den 26/7-2006 kommer stå som "skapad idag" den 26/7-2007. det är en bugg som alla utom du verkar ha lagt märke till.
Webmaster
2007-06-26 09:04
Fiyah: Har fixat länk till apple store nu! Såg att det kommit in några hundra från nån som handlat på Applestore. Var det du? I vilket fall vill jag tacka alla som klickar lite på våra banners och som handlar från våra annonsörer. Ser mer och mer ut som det där kan bli en stabil inkomstkälla som kan hålla skutan flytande på lång sikt!
alternativeto.net | whoa.nu | olaj.se | 27kb.se
Hitills har 100 användare supportat whoa via SMS eller PayPal, Tack! Fett att de nått 100 nu:) Hur mycket av dom 4000:- får ni?
"Maybe i could get mjältbrand" "jag har ½ gram jag ska rulla fram blatte jag fick det av david (david)"
Okej, 100. 1000 är nästa steg. Kom igen nu! :P
jagvillocksåhaenblog.com
Yeah! Det tog ett tag för att få 100. Kanske skulle vara bättre om ni skrev ett "nyhetsmail" till alla medlemar? Ifall någon har missat.
Webmaster
2007-06-28 19:28
Well, det är väl mest för att folk som vill ska ha möjlighet. Var väl inget vi räknade med skulle explodera direkt. Vi får in rätt bra på våra banners faktiskt!
alternativeto.net | whoa.nu | olaj.se | 27kb.se
Ni har nog aldrig lyckats berätta vad ni betalar i kostnader för servern/uppkopplingen eller whatever:) Skulle bara vara roligt att höra någon gång, även fast jag vet att det enbart skulle skada er att säga det.(om det nu inte är väldigt dyrt.)
Jag märkte just att reklamen har blivit mer seriös (surfar utan adblock på jobbet :P) har det inneburit större intäkter? Förväntar mig inte ett svar :) Men förrut var det typ emil_brihkas t-shirts och nu är det typ banklån riktat specifikt till ungdomar så... :D
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Kör ni tradedoubler lr dyl?
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.