Limp Vs Niito ( 8 Bars Svenska ) Limp Niito tar din näsa o trycker upp en zomig nasalo om ditt crew försöker rappa blir det en komisk parad o en orolig balad,du skulle slutat för detta blir ett troligt bakslagför det märks på flera mil att du är kroniskt rad svagSå jag vinner detta för du blir krossad av granit* ( hans blogg )mosad ,manglad, pangad och inslängd i min kaminAVslutar o det är vinst jag förväntardu kan va hård men jag är mördhäntadNiitoOkej Limp! Låt mig komma snabbt till skott!Har en Ak47 som får ditt face att se ut som en bandybollDu vinner inte mig även om jag är grå och gammal!Klart du älskar hinduism! Din största dröm är att återfödas till någon annan!Din text är så jävla kass! Så bäst jag skriver nått trevligtOm du är Erik och Mackan, så är jag philip och fredrik!Vad har hänt med alla lyricister på whoa?Jobbigt för dig att förlora mot en som bara skriver för att på tiden o gå!
Okej Limp! Låt mig komma snabbt till skott!Har en Ak47 som får ditt face att se ut som en bandybollDu vinner inte mig även om jag är grå och gammal!Klart du älskar hinduism! Din största dröm är att återfödas till någon annan!
AVslutar o det är vinst jag förväntardu kan va hård men jag är mördhäntad
Klart du älskar hinduism! Din största dröm är att återfödas till någon annan!
Din text är så jävla kass! Så bäst jag skriver nått trevligtOm du är Erik och Mackan, så är jag philip och fredrik!Vad har hänt med alla lyricister på whoa?Jobbigt för dig att förlora mot en som bara skriver för att på tiden o gå!