I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

[Audio] kolla in min nya exklusiva Positiva singel Am Never Gone prod av mig

Vår Hiphop - Audio & Video

   

2013-05-23 10:10

[Audio] kolla in min nya exklusiva Positiva singel Am Never Gone prod av mig

Hej hoppas allt är bra med er kolla in min nya exklusiva Positiva singel Am Never Gone producerad av mig. Glöm inte att lyssna, njuta och dela min musik med dina vänner och håll ögonen öppna för mer musik som kommer ut snart. Sist men inte minst prenumerera på min YouTube-kanal och om du vill hämta låten så kan du slå upp min sida på soundcloud.
Mvh Tee











(Inlägget ändrat av mrteefye 2013-05-23 10:11:12)

(Inlägget ändrat av Oracle 2013-05-23 22:58:09)

Producent

2013-06-10 20:47
jobba lite på uttalet och stavningen bara så är allt bra!
2B
Producent

2013-06-10 22:29
Fan vilket stort huvud. På svenska kan man strunta i att i ha ett pronomen i en mening som "Är aldrig borta", men på engelska är dom nog lite hårdare, förmodligen därför att dom drar ihop "jag" och "är" till I'm. Vilket jag misstänker är vad du menar. Jag tycker inte att det var så mycket fel på uttalet, du kanske får slipa lite mer på flowet bara, lite stakigt nu. Och lyssna mer på arrested development.
Give my regards to King Tut, asshole