I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

[Audio] Robie - Vi går tillbaka i tiden

Vår Hiphop - Audio & Video

   

2012-03-12 15:48

[Audio] Robie - Vi går tillbaka i tiden

 
Rappare

2012-03-13 12:43
Sist jag kollade in någon av dina låtar var nog två eller tre år sedan och det tråkiga är att du låter precis likadan som sist jag kollade.
Du körde samma ämne på texten i senaste låten jag kollade på! Det är väl bra att du håller en jämn nivå men synd att utvecklingen inte sker! Ingen utveckling flowmässigt heller utan det är samma fortfarande!
Jag tycker att har om man har en "tråkig" röst utan särskild inlevelse så är det dax att steppa upp mixningen en nivå så att det blir intressantare! Men roligt att du fortfarande håller på att kämpa med musiken! Kör vidare! Peace!
www.vidsidanav.com |
www.myspace.com/3Personligheter | www.myspace.com/EslexSweden | KOLLA MYSPACE DÅ!

2012-03-15 14:08
Den kritiken kunde jag förstått om den var riktad mot en nybörjare som inte utvecklats. Men jag har hållt på i många år & tror inte på utveckling så mycket längre, jag har funnit min plats om man säger så.
 

2012-03-15 20:12
Den kritiken kunde jag förstått om den var riktad mot en nybörjare som inte utvecklats. Men jag har hållt på i många år & tror inte på utveckling så mycket längre, jag har funnit min plats om man säger så


word! Keep spitting:)
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2012-03-15 20:13
och sen håller jag inte med att du har en tråkig röst, tycker den är mörk och djup, låter bra i mina öron
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2012-03-15 22:48
Låter riktigt bra som vanligt!

2012-03-18 02:48
tack tack