[Video] Oh Nej Sveriges Bästa Rappare E Tillbax
#YRS #YRS #YRS #YRS (Inlägget ändrat av shitmannen 2011-12-13 22:26:21)
Upp med denna skit nu hahaha
US SWAG! haha :)
Tears of Liquor EP https://soundcloud.com/nicoelrico/sets/tears-of-liquor-ep
Maaayn skrev: US SWAG! haha :)Swaaaygooooo
upp med skiten igen . . . .
man hör ju knappt 60 % av de han säger? hans flow hackar ju mer än vad jag gör då jag stammar. o hans engelska är inte asfet den heller, men visst fortsätt och gör din sak så kanske det låter bättre om nått år! Inge hat, bara min åsikt.
dom kallar mig Käääz. www.znapmusic.com/kaaaz
lool
42 muskler för att göra en sur min medan det bara krävs 4 stycken för att sträcka ut armen och nita idioten...
Vanilla skrev: man hör ju knappt 60 % av de han säger? hans flow hackar ju mer än vad jag gör då jag stammar. o hans engelska är inte asfet den heller, men visst fortsätt och gör din sak så kanske det låter bättre om nått år! Inge hat, bara min åsikt. Hahahaha jo visst .... skön åsikt
Manel skrev: loolHHAHAHHAHA . . . .
inte bra ... daaaoooouuuuwww brrrroooouuuuuuuwww ... dude, cut the shit
Yours truly, Slobe
Slobe skrev: inte bra ... daaaoooouuuuwww brrrroooouuuuuuuwww ... dude, cut the shit. . . . .
Slobe skrev: . . . . . annars då, allt bra hahahhahahaaaaaahahha
Slobe skrev: inte bra ... daaaoooouuuuwww brrrroooouuuuuuuwww ... dude, cut the shitUngefär så.
Det här var fan inte bra alltså. ^^
Wurrup?
Underhållning skrev: Slobe skrev: inte bra ... daaaoooouuuuwww brrrroooouuuuuuuwww ... dude, cut the shit Ungefär så. Det här var fan inte bra alltså. ^^ aah jo visst ... men hur ere annars då? Yuapp vi ses !
skitfett. stockholm-kid som tror han bor i houston
ask Beavis, I get nothing Butt-head
Haha, herrejösses
På Internet kommunicerar vi mestadels med text. Om du således skriver som en idiot får du finna dig i att bli betraktad som en.
folk klagar. u got a good thing goin! personligen jag skulle dubbla speeden på vocals Keep em comin TASQ
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Dude wtf
-Vi står för vad vi säger, men vägrar säga vad vi står för- Adiafora http://soundcloud.com/eskabomber
"folk klagar. u got a good thing goin! personligen jag skulle dubbla speeden på vocals Keep em comin TASQ" Så om man är dålig och folk säger det så betyder det att man är bra? Vad betyder det då när folk säger man är bra?
Ja
Piggalo skrev: Så om man är dålig och folk säger det så betyder det att man är bra? Vad betyder det då när folk säger man är bra?Nej självklart inte. Jag tycker bara folk får killen att verka sämre än han är.
Så dåligt va de ju inte... Har hört 50 gånger värre här på whoa.
Asså det är inget hopplöst fall, är vad jag försöker säga.
Med lite träning kan han bli riktigt bra.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Det håller jag med om. Du skrev det väldigt luddigt dock. :)
Ja
haha asså när du gör ljuden typ aaaaaaaaaaah och eeeeeeeeeeeh,. och skrattar lite för överdriven eller försöker se bränd ut som få.. Är det Taylor Gang Or Die Sverige eller? hahah. Seriöst om du hade varit bra på att kopiera stilen hade det varit hur fett som helst.. Men du får mig att skämmas helt seriöst.. Kommer kolla framtida släpp och se om du har ändrat dig då. Tror faktiskt som någon sa ovanför, att det skulle kanske kunna bli något om du försökte förbättra dig och hitta en egenstil..
SamSam89 skrev: . . . . . Din förra tråd låstes på grund av att du höll på med den där skiten med punkterna. Sluta uppa så förbaskat mycket så kanske denna får hålla sig kvar längre.
Feedmewithbeats skrev: haha asså när du gör ljuden typ aaaaaaaaaaah och eeeeeeeeeeeh,. och skrattar lite för överdriven eller försöker se bränd ut som få.. Är det Taylor Gang Or Die Sverige eller? hahah. Seriöst om du hade varit bra på att kopiera stilen hade det varit hur fett som helst.. Men du får mig att skämmas helt seriöst.. Kommer kolla framtida släpp och se om du har ändrat dig då. Tror faktiskt som någon sa ovanför, att det skulle kanske kunna bli något om du försökte förbättra dig och hitta en egenstil..Hahahahahahahahaha aaaaaaaaaaaaaaaaaah* Taylor vad?? vilka e det hjälp mig snälla :D
finns tyvär ingen synlig talang i den där videon, inte för att hata, men skriv gärna inte att du är bäst när du är dåligare än medelmåttig, jag som trodde det skulle vara en bra rappare
Yours truly, Slobe
Slobe skrev: finns tyvär ingen synlig talang i den där videon, inte för att hata, men skriv gärna inte att du är bäst när du är dåligare än medelmåttig, jag som trodde det skulle vara en bra rappareHaha är du tillbax?? .... You mad BROOO HAHAHA
scrotum skrev: SamSam89 skrev: . . . . . Din förra tråd låstes på grund av att du höll på med den där skiten med punkterna. Sluta uppa så förbaskat mycket så kanske denna får hålla sig kvar längre.Sant Sant hahahaha....
Hanal skrev: skitfett. stockholm-kid som tror han bor i houstonSäg bara att du vill va mig hahaha inget o skämmas över lilla gubben
mattheew skrev: Haha, herrejösses Hahaha är du oxå en person som vill va mig eller? Bara o kopiera
eskabomber skrev: Dude wtfHahaha are you MAAAD bro... hahaha ställ dig i kö med de andra som vill vara som mig
Vet inte vad som är mest pinsamt, att du låter som du gör eller att du är 100% oförmögen att ta emot kritik.
Följ mig på twitter! @grizzlymusik
Grizzly skrev: Vet inte vad som är mest pinsamt, att du låter som du gör eller att du är 100% oförmögen att ta emot kritik.Hahaha... tänk efter då och kom tillbax när du vet
Poet-Eek skrev: folk klagar. u got a good thing goin! personligen jag skulle dubbla speeden på vocals Keep em comin TASQTack man !
Moderator
2011-12-13 22:26
Tråd låst! Låser tråden på grund av att trådskaparen inte följt regeln om uppningar, läs tråden som ligger som sticky i forumet om regler.
//TW