I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

SMB - Vår Stil

Vår Hiphop - Audio & Video

   

2008-10-02 19:14

SMB - Vår Stil

Vi har gjort fler låtar men inte lagt upp dem på Whoa men ville se vad andra MC's tycker om vårt shit..

Så kom igen nu Whoa, Kommentera detta nu

Klicka För Download


Vill du höra mer shit, så checka hemsidan HÄR

(Inlägget ändrat av DoktorDöd 2008-10-04 16:29:13)

"You've smoked yourself retarded.."

2008-10-02 19:22
Beatet gjorde låten för beatet va fett fan . texten kunde blitt bättre
hör knappt skillnad på er ibland haha. men de e väll bara för ni brödrar.
men de låter bra keep it up Bless!
 

2008-10-02 19:41
Danne första snubben, du va fet och har utvecklats bra man men måste träna på att få adsen på plats. Du låter naturligt aggressiv i din röst, de e skönt, ta i för fulla lungor nästa gång :D

Poizon du har med utvecklats mycket och måste med träna på att lägga adsen på plats och ta i lite mer sen låter de naajs!

Beatet va mördande!
yeee.

2008-10-02 19:52
Tackar! :) UPP !
"You've smoked yourself retarded.."

2008-10-03 07:36
jafan :D dett var ju utveckling. Mycket bättre från båda. Man har tydligt vad ni säger. Bra attityd på båda 2. låter aggresvia och bra flow också. Addsen låter ibland lite stressade. lägg dem exakr nästa gång. som clean sa beatet var mördande. 1

2008-10-03 07:38
thx rps:) UPP WHOA!!
"You've smoked yourself retarded.."

2008-10-03 11:31
whoa är verkligen inte de där stället där man vill lancera sin musik precis!.. Men iaf, beatet var dödande, ni har schysst attityd! aldrig hört er förr, men kan säga att det blir ett öga på er! inte alls illa de här!..
de enda ja inte digga var Mary-Jane raden, så playdout på nå sätt..

fortsätt boiis! // Cricko
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2008-10-04 01:22
Tackar cricko:D

Anledningen till att du antagligen aldrig har hört oss är för att vi aldrig lagt upp musiken på sidor som whoa p.g.a den anledningen du angav i ditt inlägg, men som sagt vill man synas får man söka sig till de större hip-hopsiterna, och eftersom whoa är en av sveriges största så prövade vi att lägga upp en av våra l¨åtar för att se vad andra MC's tycker om oss.

Upp Nu Whoa!!



(full när jag skrev detta,så endå rätt duktigt skrevet)
"You've smoked yourself retarded.."

2008-10-04 15:23
Inte fler som lyssnat och kommenterat??
"You've smoked yourself retarded.."