Ralle, Stanislav & Bincha - Puff I Ryggen
Shuu. Stanislav har gjort en ny låt tillsammans med två söderalapojkar. Lizzna fhuurscht shnacka shiit zeen!Ralle, Stanislav & Bincha - Puff I Ryggen Vänsterklicka!
Ralle: Tillbaka med en stil som typ ba knäcker er nivå Min rap den är så iskall som hos en eskimå Ralle han är kungen i hela Söderhamn Battla mot mig, du blir av med högerhand Min nivå den är hög som vårat eiffeltorn Hata på mig så är du ej min bror Det här var allt från Ralle kommer lämna micken nu Men kom ihåg endå att pumpa hela skiten ut Stanislav: hej du vet att jag kallas för stani det vi rappar ur oss nu är sanning Du vet mina rader dom är jävligt tunga När du hör min musik så börjar du gunga För du tycker ja är bra här i våran ort bäst!! jaa det är mina låtar som jag gjort vi rappare kan dunka sönder en show det ända ordet som behövs är ordet joe Bincha: ni alla står o leker cool medans ja ligger ja slappar bara för vi vet att det är vi som vinner ja vi är bäst och skönast och ni märkar att ni blir sist ja struntar i er så grina på, för ert liv blir trist Jag bincha, som sagt är det jag som gungar kaxa inte mot oss för vi är som galna hundar så lyssna på mig kan ni alla, gå i väg snälla för vi rappare här, är för värd
tunga/gunga måste vara den mest playade raden evah! Och det värsta är det är det ABSOLUT minsta problemet din vers stani, Men fortsätt köra din grej osv jag ska inte hata.
Tkr den va rätt okej. Ralle tycker jag va skönast :P Sen va Bincha rätt okej , stani tkr jag inte va så bra men utan träning blir man inge bättre :) bara träna på stani . Allt för mejj Peeace // WY
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Ralle wft? du har lagt mkt bättre grejjer än detta, skärp till dig nu förfan :P Stani- halva whoa kommer nog skjuta mig när ja säger detta men det är Liiiiiite framsteg faktiskt, Fortsätt köra på :) Men who the fuck är Bincha ?! :S
Det Är Inte Bra Att Vara Dålig, Det Är Inte Dåligt Att Vara Bra
när kommer stani pojken förstå? synd om grabben jag menar, man hör vell själv när det man gör låter skit. sen att rappa: Du vet mina rader dom är jävligt tunga När du hör min musik så börjar du gunga gör inte saken bättre
tunga/gunga måste vara den mest playade raden evah! Det mest playade rimmet menade jag självklart. Jag är trött.
Nuagjagja Okej tack för kommentaren =) WeeestbY självklart dte har du rätt i mannen Winzo P20 Hahaa okej men Jaaarå
http://www.stanislav.nu
UTVECKLING! ganska stor också ;) låten i övrigt va helt okej på er nivå ;)
http://www.myspace.com/lattimusic
smilie Tackar latti
http://www.stanislav.nu
UPP!!!!
http://www.stanislav.nu
Sorry men de är så JÄVLA dåligt. Asså jag brukar inte be folk att sluta med musik, men Stanislav, sluta nu.. du är riktigt dålig. Ni andra kan säkert utvecklas och bli bra.. Men just nu så var de totalt värdelöst..
www.Wizdom.se - www.myspace.com/wizdomrap
en mening bör räcka till denna låten, ber om ursäkt till alla eventuella cs nördar på whoa men, "WTF!?" sämsta skiten jag hört tror jag, gäller alla tre men i synnerhet stani. sorry boys, im just honest.
Okej mer
http://www.stanislav.nu
Det enda bra med er låt är att man får nånting o skratta åt Lägg micken på hyllan för fan
Http://www.soundcloud.com/MackeMaple <--
Det här är din sämsta låt stani, det är inte riktigt du liksom. Man kan inte tro att det är du som har skrivit texten här. Du ska inte rappa rader som "rader dom är jävligt tunga" det är inte du liksom, du ska rappa om hur du längtar till sommaren och om jonte!
Mycket bra!
Singeln och videon ute nu! Www.move-enter.com & www.movebloggen.com
jaa, hur går det med jonte och sommaren stani? haha du har faktiskt utveklats, MEN! - you still suck dude...
typ, eller?
Malek Nejnej Arash det kommer inga fler låtar om Jonte och kanske om sommaren =) och det är inte min sämsta låt
http://www.stanislav.nu
Helt okej, lite intressant men ändå rätt seg, fram till 0:31.
Konstigt, alla dina flickvänner säljer sig för en mosbricka.
Inkonkret P19 Ja precis men tack
http://www.stanislav.nu
hahahahahhahaha ... säger väl nästan allt Stani när droppar du ditt mixtape?
Get Random!
förlåt mig menade netplay
Get Random!
kan någon lära stani hålla takten?
http://www.myspace.com/porrstudion http://www.myspace.com/mrdekoy http://www.youtube.com/porrstudion
KinG-PhiL Okej jag vet inte än =)
http://www.stanislav.nu
Stani börja skriv texter helt själv, du skriver aldrig texter själv bara för att du tycker att dem inte duger. Men det gör dem, det är dem som är stanislav texter!
asså, den enda som var någorlunda bra i denna låten var ralle, man hör knappt nåt av vad bincha säger, och stani kan knappt hålla takten. fred.
they say hiphop was born in the bronx but the bronx was born in sweden! www.fillson.blogg.se
Malek har rätt Stani. Skriv dina texter själv det är då du är mkt bättre. Vi saknar den gamla Stanislav.
bärs_grabb OKej men den gamla stani kommer nog inte tillbaka pojk inte än på ett tag
http://www.stanislav.nu