danieeel - tankar om henne.mp3
tjenare!
la upp den här låten förut men efter ha lyssnat på den gjorde ja om den lite och här är de nya resultatet. tycker den blev mycket bättre än innan. Andra versen är väll bäst enligt mig men (:
aja, tanka o ge kritik!
http://www.speedyshare.com/286996696.html
langar texten samtidigt: jadu du, du vet va ja pratar om alla har haft känslan av kärlek nångång de är skönt, de är härligt man är ju as kär ända tills hon säger: vi glider isär de är dom orden som förändrar allt tankarna försvinner och hjärtat blir kallt du vet inte vad du ska säga, kan du förklara dig? du snyftar men allt som kommer ut är: mhm.. okej dagarna går men allt kretsar runt henne de sista orden var: snälla vänner du vill inte ändra nått du vill ha allt som förr på nätterna ligger du vaken och stirrar på din dörr och hoppas att hon ska komma in sätta sig brevid dig och säga: du är min men fan, önska går alltid de kanske blir vi två igen? i nån form av framtid. man försvinner i tankar o försöker vara glad men under ytan finns de bara ensak, tanken på henne o allting som ni gjort de sliter i hjärtat o plågan blir för stor
nu har de gått ett tag men fan allt e samma sak samma tankar, samma ångest de blir aldrig nånsin bra du tänker på de sista orden hon sa: snälla vänner, men de har inte gått bra. idag är nog dagen du ska glömma henne du har ju förstått att du förtjänar bättre du hatar henne för de saker hon sagt de va ju hennes fel att allt blev fucked nu är dagen över och de har blivit kväll dehär e första gången du ska tänka på dig själv och inte på nån annan tjej, de e över nu hon finns inte för dig.
pz!
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
|