Dipset gör porr
som dipsexxx
South CentraL Cartel
Eller Diplomats som dom egentligen heter
South CentraL Cartel
Sheeeit! Kolla in röven på hon till höger!!!! *dreglar*
At the gates of Eternity...
härligt.
We remember Køge Bugt!
skaplig bajslåda hon hade då
fan va fult o äckligt herregud. Dom är inte hiphop nånstans hoppas nån skjuter hela bunten.
Puzzle Productions / puzzleprod.com soundcloud.com/iloice
ärom ju... bitches n hoes!
"life's a garden, dig it."
damn! diplomats håller det äkta
hah dem lär ju inte vara med själva? no homo
Vad vet du om plastpåsar med dragkedja?
haha skönast.
SKU - SKU - SKULASON!
vem kunde ana...
"du är inte en stor hund, du är mer som Toto, du har inga pengar"
kul med folk som skriver "coolt", "härligt", "skönt", "äkta" utan att tänka ett steg längre fram...
"du är inte en stor hund, du är mer som Toto, du har inga pengar"
Undrar personligen hur fan man kan få porr till att vara "äkta" ?
Jack and Jill went up the hill, so Jack could lick Jill's fanny. Jack got a shock and a mouthful of cock, cos Jill was a pre-op tranny.
kul med folk som skriver "coolt", "härligt", "skönt", "äkta" utan att tänka ett steg längre fram... vad finns där att tänka på ett steg längre fram ?
SKU - SKU - SKULASON!
att porrindustrin sux :)
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
cherokee d'ass (diaz), fyndigt!
Rhetoric 1. the art of speaking or writing effectively 2. skill in the effective use of speech
blazeandamaze haha närå ;)
SKU - SKU - SKULASON!
Orkar inte moralisera, så jag ansluter mig till gänget som tycker detta är "jävligt coolt", om än förutsägbart... ...kan det här projektet bli det första Dipset gör som jag kommer att kunna uppskatta.
R.I.P. Big Moe
maran P3 jadu, det finns faktiskt artister med samvete som ser vilka signaler all sexism, materialism, etc. inom hiphopen ger ungdomar, speciellt dom svarta. ungdomar i dessa områden har kanske inga andra synliga förebilder än rappare och basketspelare. men det känns ganska meningslöst att diskutera sånt här ändå. antar att det egentligen är en fråga om mognad. jag tyckte väl också det var coolt med all sexism och feta bilar i videos när jag var yngre.
"du är inte en stor hund, du är mer som Toto, du har inga pengar"
...och att snygga brudar ändå har en del i hiphop-kulturen (liksom all annan mansdominerad kultur) kan jag inte förneka, men det finns väl ändå en gräns, t.ex. att gå ett steg längre och göra porr.. det finns en anledning varför t.ex. Jay-Z aldrig skulle göra en sån sak och (förutom att han kanske redan har tillräckligt med pengar) det är att han själv inser att han är en förebild för många svarta ungdomar idag, ungdomar som inte vet bättre än att helt enkelt ta efter den äldre generationen.
"du är inte en stor hund, du är mer som Toto, du har inga pengar"
Haha, de första som slog mig, precis som flowmastermouth skrev ovan, 'kanske detta blir detta de första projektet som dipset styr som jag tillomed kan ta mig tiden att titta/lyssna igenom', fast jag tvivlar redan.
tahoma P23 orka vara moralkärring, du lyssnar inte på någon kvinnoförnedrande musik ? ser videos med lättklädda damer i som anspelar på sex ? osv ? som du själv säger så är hiphop en kultur där det förekommer och ska man banna the n-word, inte ha tjejor och bilar i sina videos eller inte få spy galla över ett svinigt gammalt ex i en låt då kommer hiphopen dö på riktigt.
SKU - SKU - SKULASON!
tahoma P23 Det finns med stor sannolikhet en mängd ytterligare anledningar till att Jay Z inte skulle ge sig in i porrbranschen. Den största, som du också nämner är naturligtvis profiliering, det finns ingen anledning för honom att börja marknadsföra sig som något annat än den framgångsrike affärsmannen han är, vilket säger sig självt. Att producera Pornografi kan ju omöjligen uppfattas som något korrekt, det vill säga, Jay Z kommer aldrig att göra det. Precis som han sannolikt inte heller kommer att stjäla godis från barn eller köpa aktier i Vostok Nafta. Det är inte upp till Jim Jones och Cam'ron att uppfostra andras ungdomar, som förebilder finns ansvaret där, men det ligger ytterst hos ungdomarnas föräldrar, eller motsvarande.
R.I.P. Big Moe
flowmastermouth word up!
SKU - SKU - SKULASON!
ahhh blev utloggad när jag skrivit ett långt jävla inlägg! skitsamma, bottom line var att dispet är clowner.
"du är inte en stor hund, du är mer som Toto, du har inga pengar"
slappt. jag känner igen tre av fyra och kan namnge två...booty booty buttcheeks! booty booty buttcheeks!
skit sak, dom får säkert betalt från ett porrbolag för å göra musiken, å ha sitt namn på filmen..
?- Hur många bor det i Tyskland? - Gôr-many.
he he he :D its all about the hustle baby
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
ord upp till flowmastermouth
dom snubbarna sjunker baqra längre och längre ner aså.. word tahoma!
Det är bara på Whoa där man kan se Björn Skifs utbrista "skaplig bajslåda hon hade då"... Förresten, det är straight porr va? No homo...hahahaha
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
haha eller hur...Dipset släpper "Cam'rons Buttblasting Bootylicious Brazilian Boys vol. 1" Cam'ron: No homo!
bästa dipset har gjort, annars suger dom ju :)
Its ALL about the money
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
nakna brudar är aldrig fel men det börjar bli lite mycket om man kollar nätet som ser ut som att nästan varje tjej som finns gör porr
www.illizit.com www.myspace.com/mayornas http://youtube.com/v/ww.youtube. www.dj-silence.com www.obnoxiuz.com www.ricowon.com www.hoova.se www.liveammo.se
Skivsamlare
2007-05-31 17:31
Pappersarket.
Du skriver ju som en tolvåring så det är väl inget konstigt att man drar den slutsatsen.
Jävligt tragiskt av dipset, men dom tjänar väl pengar så...
Lite inne på tahomas spår om att Dipset ÄR clowner, men ibland är det kul att kolla på clowner. Fast det här är bara tacky.
Phife_diggi P19 Vadå egentligen heter... Dom får inte ens heta Diplomats eftersom det redan finns en gammal soulgrupp eller nåt som hette det...
"People are always like; 'Why you never smile in pictures? Cause there aint that much to smile about, I'm dead serious about this." - Papoose
Haha, shiiii
You already know, den e on lean!
MMMMMMMMMMM STACKARS TJEJERNA :(((((((
Pappa påse Okej tack då vet ja de
South CentraL Cartel