[Audio] Spakurs homage till brb
Mannen va en legend.
Ridå
Producent
2012-11-28 19:21
Haha, mannen var en pussy! Men kul låt oavsett, ;) //Paz
tack! haha ja det var ett så jävla snopet avslut. kände mig manad å göra nåt av det.
Ridå
Skivsamlare
2012-11-28 19:48
Ja, känns lite tråkigt att den mest kompromisslösa hataren inte är med oss längre... Har du rollen som brb genom hela låten Spakur, va nått parti jag inte hängde med på...
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
nej, jag är jag. jag identifierar mig med honom bara. skrev snabbt så det blev lite slabbigt.
Ridå
ok, alltid kul att höra från spakur, vi får väl hoppas att brb gör en comeback
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Detta är riktigt LOL. Damir var nästan på väg att göra en Jay & Silent Bob på honom hahaha
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Skivsamlare
2012-11-29 11:55
Metastrof, lol! är den äkta?! var kan man läsa mer om att han "lämnat oss"? haha
Odd Goons @ Soundcloud SP1200 / S950. 12bit grittynessss
INOK P23 Crome vs taytay tråden... De mest intressanta inläggen, början på slutet är tyvärr raderade
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
va tvungen å gå in själv å titta i trådar om crome när nyheten nådde mig. satt å letade i gamla trådar när jag gjorde videon också, fanns helt klart många gulklimpar.
Ridå
vänta.. varför är mitt inlägg borta?? det var ju antagligen ett skämt..
Metastrof, lol! är den äkta?! vet faktiskt inte
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Moderator
2012-11-29 21:32
Metastrof skrev: vänta.. varför är mitt inlägg borta?? det var ju antagligen ett skämt..Videon var resultatet av någon sorts hot och är därför inte ok att posta.
Crome Att du hotar användare till den grad att de inte vågar stanna kvar på sidan är ganska allvarligt och därför kommer jag fortsätta ta bort videon så fort jag ser att den postas. Det andra tänker jag inte kommentera i den här tråden.
Nu när whoa till slut ska lägga ned kan det vara dags att sammanfatta allt jag har lärt mig här genom åren: WORD! på Misery_chick
Nej exakt det andra vill jag jätte gärna att du kommenterar personligen när du ser mig.
tror brb va 50/50 seriös med va han skrev, men klart man ska kunna stå för va min skriver irl även om det är trollning, gick in å kollade extra i taytråden å såg att han vart rätt hård mot dig tidigare också. jag tyckte brb va kul, men kände aldrig att han hade nåt personligt mot mig, snarare svensk battlerap i stort. menmen, tycker det är synd att han la ner, men det va väl inte lönt när han inte kände att han nånstans kunde stå för det i slutändan.
Ridå
Moderator
2012-11-29 22:28
Jag skulle också ha svårt att stå för det om Crome bjöd mig på "chai latte".
Nu när whoa till slut ska lägga ned kan det vara dags att sammanfatta allt jag har lärt mig här genom åren: WORD! på Misery_chick
hahaha har inte hört uttrycket men det låter obehagligt. va jag fattade det som hade dom inte setts ansikte mot ansikte men det kanske stod på menyn. tycker brb har rätt att skriva va han tycker, men samtidigt att man får lite skylla sig själv om man tar i från tårna med att nån är en wuiss. inte att man på riktigt ska få stryk för det såklart. nu vet jag ju inte så mycket detaljer över va som hände. hoppas det inte blir lamt här nu bara, brb va inte den konstruktivaste alla gånger men han fick igång diskussioner iallafall.
Ridå
Moderator
2012-11-30 00:28
KurtLarsson skrev: Nej exakt det andra vill jag jätte gärna att du kommenterar personligen när du ser mig.Det tvivlar jag på kommer hända men du är välkommen att skicka mig ett pm om du vill diskutera saken vidare. Den här tråden handlar om spakurs låt så vi borde hålla oss till det.
Nu när whoa till slut ska lägga ned kan det vara dags att sammanfatta allt jag har lärt mig här genom åren: WORD! på Misery_chick
Brb2009 borde vinna back to back årets troll 2011 och 2012
sjukt töntigt av crome att tvinga ut snubben. och sen att han tycker han själv e så grym pga av det oxå. haha
Haha, jag har aldrig tänkt mycket om crome men seriöst han har nått en ny nivå. Hans video var nog bland det töntigaste jag sett. Sitter i tank-top och dricker proteindryck och flashar armarna.
På Internet kommunicerar vi mestadels med text. Om du således skriver som en idiot får du finna dig i att bli betraktad som en.
Jag är nyfiken på hur det hela gick till, kan du inte berätta det Chrome? Annars tänker jag bli en ny Brb och prata skit om dig i alla trådar tills du är tvungen att bjuda mig på Chai Latte också.
http://soundcloud.com/80scrackpolo