Ny låt: Elsa - Bitchslap (C&S) Nu släpper vi sista aptitretaren inför Elsas CDEP. Denna gång är det en choppad & skruvad version av låten "Bitchslap", som kommer att finnas på Elsas 6-spåriga CDEP "Satisfaction PrettyUgly".Låten är producerad av RSL Beats och är chopped & screwed av Molotow för Level 8 Studios. Som vanligt är den inspelad i just Level 8 Studios, 2007.Låten finns på Elsas MySpace:myspace.com/elsatisfaction
Cool shit! Skruvat och uppdelat.
riktigt hett
Kan dock inte låta bli att rygga tillbaka lite när en tjej plötsligt får basröst, var lite samma med Peshi låten häromdan.
Crunk_Dude - Det var den sista låten vi körde i lördags, ifall du missade det, så du har hört den ;)Och den är fet!Tack alla som tagit sig tid att lyssna, luv!