[Hemsida] Sjukt rolig sida om...
Vet inte om sidan varit uppe förut men skit samma.. Så jävla sjukt kul! Följ med "Riktig Kille", som inte vet om att hans liv dokumenteras, i hundra dagar! :) http:///www.riktigkille.nu Tror aldrig jag har skrattatså mkt framför datorn som idag. haha!
pläääästics.
Hangaround
2007-05-29 22:24
den blir ju lite sjuk fram på slutet..och gammal är den, väldigt gammal.
alltså.. är det på¨riktigt.??!!?! vill ha legitima svar tack
Bmtf
Hangaround
2007-05-29 22:40
Ganska rolig faktiskt, ganska ambitöst.
http://soundcloud.com/80scrackpolo
den är gammal men en klassiker
chase the clouds away
Jag skickade ett kärleksbrev från Steffes flickvän Erika till riktig kille. Det kan vara någonting på gång mellan dem.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
heelt sjukt.. jag läste alla 100dagar och sedan insåg man väl=). gästboken e lite skön med
Bmtf
Nej, det är inte på riktigt. Men den idé och texterna är verkligen tok bra! :)
pläääästics.
Hahaha, läste genom allt! Den var gangsterbra ju!
...och det är det som är så fint med whoa!
Det här va fan skitkul, när är den gjord? Hade varit ännu roligare om han gjort det mildare fast på riktigt...
den där är riktigt rolig, men man inser ganska snabbt att den är fake..hur gammal kan vara? fyra-fem år kanske
Skivsamlare
2007-05-30 12:56
mingranne var sjukt mycket bättre, synd att den lades ner
fair enough..
Vilken jävla dåre! :D
I live my life one videogame at a time.
Namn: lisa
Epost: [email protected] Datum: 1/26/2007 9:58:20 AM ALLTSÅ DU HAR ALLA JÄVLA PSYKISKA STÖRNINGAR SOM GÅR ATT HA SAMTIDIGT! HUR FAN KAN MAN FÖRFÖLJA NÅGON I HUNDRA DAGAR OCH GÖRA SÅDÄR? DU KAN BLI SATT I FÄNGELSE LIVSTID FÖR ALLT DET DÄR. DU ÄR VERKLIGEN SJUK I HUVUDET. JAG HOPPAS ATT NÅN GÖR LIKADANT MOT DIG OCH ATT DU DÖR.
Haha, vilken jävla retard
Jätte hemskt, jätte bra.
ge mig din månadspeng
hahah fett bra
Rädda en ko, ät en vegetarian!
De Omutbara - Dödsskvadronen - whoa - 6 april - ladda sig ner
Han som skrivit den? Är han känd... står ju att han har spelningar och singlar o sånt... en del måste väl vara sant?
Get Random!
I lager: 999999996 Älskar riktigkille.nu
HAHAHAHHAHA, urskön alltså.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Dag 18: Jag skrek i riktig killes brevinkast idag:"Sayonara, sayonara!". Hans granne öppnade och frågade vad jag höll på med. Jag sa att jag var från Radiotjänst och gick lugnt därifrån. jag får en känsla av att snubben har läst Bert.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
Så jäävla bra, det sjuka är kul som fan.. hahahah
Riktig kille har tagit ut cykeln lagom till sommaren. Jag punkterade båda däcken och välte omkull den. En liten unge råkade se mig och började skrika efter sin morsa. Jag drog ner brallorna på ungen och välte honom också. hahahahahhahahaha
Riktig kille, du är min hjälte. Av kläderna jag tagit från riktig kille har jag sytt en superhjältekostym. Jag kan knappt bärga mig tills jag får se honom i den. hahaha, det blir inte bättre än såhär.
Den är oldschool som fan hahaha. Jag undrar hur många nätter man suttit och läst Riktigkille hahaha jajajaja otroligt bra
Blood on my dick or shit on my knife