I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

Whitch superhero are you?[Hemsida]

Övrigt - Webbsidor

   

2006-12-21 17:10

Whitch superhero are you?[Hemsida]

Kolla vilken superhjälte du med detta testet

http://www.thesuperheroquiz.com/

1. Hulken
2. Cat women
3. Robin

 

2006-12-21 17:18
Spider-Man 65%Green Lantern 55%Robin 55%Catwoman 50%Hulk 50%Superman 50%Iron Man 45%The Flash 40%Supergirl 35%Batman 30%Wonder Woman 15%
You are intelligent, witty,
a bit geeky and have great
power and responsibility.
Please, save me Jebus!

2006-12-21 17:31
You are Superman
Superman75%
Spider-Man65%
Supergirl65%
Wonder Woman65%
Robin65%
The Flash65%
Green Lantern65%
Catwoman65%
Hulk60%
Iron Man60%
Batman45%

You are mild-mannered, good,
strong and you love to help others.

yeeess hatar batman o älskar spiderman :):):)
Lyrical Kung Fu So Do Ur Kung Fu If U Know Kung Fu!

2006-12-21 17:32
jag är Green Lantern.

kan någon förklara vem fan han är ?!?!?
Dont drink and drive, take LSD and teleport!

2006-12-21 17:39
90% Iron Man, Inventor. Businessman. Genius.
70% Green Lantern


2006-12-21 17:42
Wonder Woman 75%

You are a beautiful princess
with great strength of character
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-21 18:13
Hulk80%
Batman50%
Robin50%

You are a wanderer with
amazing strength.

Jasså är jag
Shooo bree

2006-12-21 18:23
The Flash - 90%

2006-12-21 18:59
blev batman ^^
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-21 19:06
You are Robin
Robin Robin 60%
Catwoman 60%
The Flash 50%
Green Lantern 45%
Batman 40%
Hulk 35%
Supergirl 30%
Wonder Woman 30%
Iron Man 30%
Spider-Man 25%
Superman 5%

o spiderman e min favorit =(
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-21 19:09
Green Lantern80%
Superman60%
Spider-Man60%
Supergirl60%
Wonder Woman40%
Robin30%H
ulk20%
The Flash20%
Catwoman20%I
ron Man20%
Batman0%
 

2006-12-21 19:12
IRON MAN!
Den Svenske Fanclub

2006-12-21 20:20
Catwoman 90%
Wonder Woman 85%
Green Lantern 75%
The Flash 70%
Iron Man 65%
Robin 57%
Superman 55%
Spider-Man 55%
Supergirl 50%
Hulk 45%
Batman 40%
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-21 20:25
Green Lantern 85%
Hulk 70%
Catwoman 65%


Hot-headed. You have strong
will power and a good imagination.
YO BROTHER YO COUSIN YO AUNTIE’S A BITCH
YO GRANDMA YOU UNCLE YO AUNTIE IS GAY
YO NIECE YO NEPHEW YO GRANDPARENTS SUCK

2006-12-21 20:37
jag vart stålmannen :(
JAG HATAR STÅLMANNEN!
Suck me beautiful :D

2006-12-21 21:54
Your results:
You are The FlashThe Flash 75%Green Lantern 75%Spider-Man 70%Hulk 65%Catwoman 60%Batman 60%Robin 52%Iron Man 50%Supergirl 50%Superman 50%Wonder Woman 40%

2006-12-21 22:07
Catwoman 80%

Supergirl 75%

Wonder Woman 75%


Hähä
Mickaaaaaan.

2006-12-21 22:14




Please take the "Favorite Superhero" Poll var JAVA_FLAG = 0;
Your results:
You are Iron ManIron Man 90%Green Lantern 80%Batman 70%Hulk 65%Superman 60%Spider-Man 55%Wonder Woman 53%Supergirl 43%Robin 30%The Flash 30%Catwoman 25%Inventor. Businessman. Genius.
A BROTHERSLOVE IS A BROTHERSLOVE

2006-12-21 22:36
Spiderman
Tråd dödadar!

2006-12-21 23:19

haha, palla bli Robin, han är ju inte ens äkta, han är en wannabe superdude!


men jag vart Green Lantern.


Gröna Lyktan kanske inte är så coolt heller

"Jag hatar inte mycket, men när någon uttalar whoa fel, börjar jag hata den personen." - Dr.Octagon

2006-12-21 23:22
tog jag tvärtom på allt så blev jag Hulken...


men han är fan också grön, så det ligger nog något i det.
"Jag hatar inte mycket, men när någon uttalar whoa fel, börjar jag hata den personen." - Dr.Octagon

2006-12-21 23:37
wonderwoman
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-22 00:21
Green lantern
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-22 02:49
Turist P21

han är den gröna onda i spindelmannen.
 

2006-12-22 03:50
The Flash 75%, Fast, athletic and flirtatious.
Jävla förbandade förband

2006-12-22 03:52
green lantern
Street savvy

2006-12-22 04:26
Vem fan är Green Lantern?
Wordlife no doubt baby

2006-12-22 08:40
Iron Man 60%Robin 55%Superman 55%Wonder Woman 50%Supergirl 50%Green Lantern 50%The Flash 50%Hulk 40%Catwoman 35%Batman 35%Spider-Man 20%
-.-DMX-.-

2006-12-22 09:10
Cool... jag blev Hulken (95%)!
Two roads diverged. I took the one less traveled by and that has made all the difference. /Robert Frost

2006-12-22 10:54
The Flash 70%
Spider-Man 70%
Green Lantern 70%

Fast, athletic and flirtatious.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-22 11:11
Iron Man85%
Inventor. Businessman. Genius

Ironman
Släpp sargen och kom in i matchen nu för fan bollen är rund!

2006-12-22 13:06
green lantern 70%
the flash 65%
iron man 65%
 

2006-12-22 13:21
You are Green Lantern
Green Lantern 75%
Wonder Woman 67%
Hulk 65%
Catwoman 65%
Robin 60%
Spider-Man 55%
Batman 55%
Supergirl 52%
Superman 50%
The Flash 50%
Iron Man 50%


Hot-headed. You have strong
will power and a good imagination.

If you smile at me you know I will understand Cause that is something everybody everywhere does In the same language

2006-12-22 14:35
You are Green Lantern
Green Lantern95%
The Flash90%
Iron Man85%
Catwoman75%
Superman60%
Supergirl58%
Wonder Woman53%
Robin50%
Hulk50%
Spider-Man45%
Batman35%

Happ har typ aldrig hört talas om honom men han e säkert nice.
Military justice is to justice what military music is to music

2006-12-22 14:37
Jag blev Hulken.

You are a wanderer with
amazing strength.


The absence of evidence is not the evidence of absence

2006-12-22 17:11
Flash 90%
 

2006-12-23 01:50

2006-12-23 03:30
Flash
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2006-12-23 05:56
Catwoman FTW
- Det är ett ganska hett ställe att demonstrera på. Det är ju "vänsterland", en stark provokation av högerextremister att demonstrera på Medborgarplatsen, säger Johan Kjellmor, yttre befäl vid Norrmalmspolisen, till DN:s reporter på plats.

2006-12-23 16:53
Spider-Man 60%Green Lantern 60%Wonder Woman 55%Supergirl 50%Superman 50%Robin 45%The Flash 45%Iron Man 45%Catwoman 40%Batman 10%Hulk 0%

2006-12-23 21:52
83% Super Girl!

2006-12-23 22:01
spider man 60%


jaha
"Vad är det för skillnad på den ekorren och Tottenham? Den ekorren har varit med i Champions League"

2006-12-24 01:18
Spider-Man75%
Catwoman75%
Wonder Woman65%

Så kvinnligt senn ;)
"Dagens rappare är inga män,
bara blondblyga popartister"