I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

Säljes: Köksbord + diskmaskin

Övrigt - Köp & Sälj

   

2005-05-02 22:20

Säljes: Köksbord + diskmaskin

Skitbra paket, först måste ni ha något att äta på och sitta på medans ni äter!

-Vinrött köksbord inkl. 6 stolar

Och sen när ni ätit måste ni ju diska, låt denna helt nya diskmaskin göra jobbet medans ni sitter på whoa!

Om ni vill köpa separat går det också bra!

Holla atcha boooy!!!


2005-05-02 22:24
Ange ort och hur köpet ska ske!
För att ytterligare minska antalet obesvarade frågor i trådarna vill vi att du skriver var du bor nånstans och hur du vill att varan ska levereras när du skapar en annons. Dvs, kan du skicka varan? Vem står för frakt? Säljer du bara till folk på samma ort?
Finns inte denna informationen i din annons kommer den att tas bort.

Ange utgångsbud!
För att undvika skambud och diverse andra problem, ange alltid ett utgångsbud då du ska sälja en vara till högstbjudande. Gör du inte detta finns det risk att din tråd kommer att tas bort.

Att tramsa med att lägga ett bud som är under utgångsbudet kan leda till tillsägelse eller varning.
I'm a writer, a poet, a genious, I know it
I don't buy cheeba, I grow it
www.eyegasm.se

2005-05-03 19:32
Ange ort och hur köpet ska ske

Stockholm, köpet sker genom att jag får pengar och den som har gett mig pengar får det han/hon betalat för =/

Säljer du bara till folk på samma ort?

Det är nog det lättaste för mig och den som vill köpa

Ange utgångsbud

Diskmaskin: 2000:-
Försäkringen gäller fortfarande




2005-05-03 19:48
vad har du för mått på diskmaskinen? skulle behöva en typ H60 B70 D40
http://www.kommandot.se/wp/

2005-05-03 22:02
H81
B58
D57