I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

emo - pj. hjälp mig bevisa min polare fel!

Övrigt - Blandat

   

2009-11-25 15:26
1.bög
2.bög tyckte jag stämde ganska bra

och sen som nån sa folk som "rullar" upp mössan, gärna med gråa stuprör, en röd flannelskjorta och converse, gärna en ful mustache eller liknande också. Så jävla motbjudande utstyrsel.
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.

2009-11-26 11:33
Bjäär P20

För det första är det ganska töntigt av dig att du tror dig förstå vad jag menar och sen fylla i med lite eget för att stärka vad du vill ha sagt. Förstår du inte behöver du inte skriva, ingen kommer veta och jag lovar att du inte behöver skämmas. Ok?

För det andra är det allmänt töntigt och lite sorgligt att se dig signa av ett inlägg med "//yde - kläder är över hypat" Vad är yde? och över hypat är en särskrivning buddy.

sincedayone P20

Nu blev du plötsligt lika töntig som din kompis //yde. Lågt att börja med personangrepp, men vad ska man förvänta sig. Vi säger så här, gå ut och skaffa dig lite mer hyffs samt en nypa vett så kan vi kanske fortsätta det här.

perveterad_Bäver P25

Helt rätt. Jag tror att de flesta har gått igenom en fas då man följer vad resten av klassen har på sig. Moppesnubbarna på bilden kommer förhoppningsvis växa upp och inse sitt misstag, haha.
We all walk in a path chosen, from the cradle till the caskets lowered

2009-11-26 11:35
Snara F20

Bögar brukar ju annars vara kända för att ha bra klädsmak... Om man nu kan plocka ut en homosexuell från hur han klär sig, vilket skulle vara en ganska löjlig åsikt.
We all walk in a path chosen, from the cradle till the caskets lowered

2009-11-26 13:08
Jaquil:
And all i hear is just BLABLABLA:)

Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.