I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

johhnyboy, så vidare..

Övrigt - Blandat

   

2009-05-24 20:18

johhnyboy, så vidare..

Jaha..tycker det är konstigt att det inte finns någon tråd om det här,själv tycker jag att Johnny grejen är så sjukt överdriven t.ex. små skit ungar på tio bast som har gummiband upp till knäna och bandanas..seriöst.jag vet inte om dom i Sthlm skiljer sig något med dom i Gbg?

den ända positiva saken är att när dom har ett band på chinos så ser det ganska snyggt ut,altså hur byxorna sitter..

vad tycker ni om dessa typer ?

"
Ja jag tycker ändå att moderaterna har skött sig bättre än väntat vi har ju till och med kvar facken, mänskliga rättigheter osv.
"- RenegadeHard

2009-05-24 20:41
hörde om de på radion o tycker de låter skit ball.. partille jonny hette de väl?
stick the fucking flag up yer god damn ass

2009-05-24 21:46
på radion ? okej,den här trenden håller på att bli sjuk
"
Ja jag tycker ändå att moderaterna har skött sig bättre än väntat vi har ju till och med kvar facken, mänskliga rättigheter osv.
"- RenegadeHard

2009-05-24 22:13
jo va ett inslag på p3 populär för ett par månader sen tror jag
stick the fucking flag up yer god damn ass

2009-05-24 22:22
Gummiband är bara obehagliga som accessoarer. Jävla idiotfjortisar.

2009-05-27 20:16
johnnys/jonnas värsta som finns Specielt i göteborg/partille där jag bor. Dom är över allt... :(
WOBB WOBB WOBB
http://myspace.com/mangeladubz