I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt.
Läs Mer »
Whoa Community
Allmänt om whoa
Svensk Hiphop
Allmänt
Audio & Video
Battles
Request / Önska
Utländsk Hiphop
Allmänt
Audio & Video
Battles
Vår Hiphop
Graffiti
Producenter & DJs
Breaking
Audio & Video
Beats
Battle & Cypher
Lyricism
Samarbeten
Emceeing
Övrig musik
Reggae & Dancehall
Soul & RnB
Elektroniskt
Rock, pop & annat
Klubb & Konserter
Stockholm
Göteborg
Skåne
Övrigt & Utland
Festivaler
Hobby & Fritid
Kultur & Media
Datorer & Teknik
Konsol & PC-Spel
Sport & Idrott
Övrigt
Blandat
Webbsidor
Vardagsfilosofi
Köp & Sälj
Specialforum
Populära
Senaste
Aktiva
Whoa Shop
Kontakta Whoa
Era hårda barndoms minnen
Övrigt - Blandat
Tillbaka till forumet
««
«
1
2
3
4
»
»»
Hannich F37
2006-12-16 21:53
jag tror att p.g.a att jag skämdes så mkt för min mamma och pappa när jag var liten, så kan jag därför typ gå med mamma på stan och krama henne och pussa henne och t.o.m. hålla henne i hand. för att bevisa att jag faktiskt inte skäms över henne nåmer, att jag älskar och respekterar henne. likadant med pappa, innan vi säger hejdå ger jag honom alltid en kram och puss på kinden och säger att jag älskar honom, vem som än är i närheten.
jag levde för kicken , precis som du
Borttagen
2006-12-16 22:07
Varför blir alltid såna här trådar så långa på whoa?
Folk verkar vilja skriva ut sina hemska erfarenheter så fort chansen ges, blir nästan lite "vem hade det värst".
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
teN
Supporter
2006-12-16 22:31
jovana F0,
That's your thing. Jag hade kanske inte hotat med spö, men hotat med att ringa snuten om hon slog mig igen eller något för det är så fel så det finns inte. Hon hade förtjänat det isf, det är mot lagen och jag skulle anmält det.
Jag blir så jävla lack på folk som slår sina barn, det får ju bara barnet att tro att det är okej att slå folk om de gör fel, och sedan tycker jag inte att man ska orsaka andra människor smärta alls, speciellt inte sina barn som det är meningen att man ska älska och inte fan ska man slå någon man älskar. Det leder bara till att barnet kommer att slå sina barn..och kanske t o m sin fru. Så sjukt så det finns inte, man kan fan inte vara frisk om man gör något sådant eller så har man något problem som för att man inte kan hantera det.
jovana
2006-12-16 22:45
ten
Hon hade förtjänat det isf, det är mot lagen och jag skulle anmält det.
om hon hade slagit dig hade du säkert också förtjänat det.
asså jag utgår ifrån att de flesta människor i sverige är mentalt friska. att de inte har alkoholproblem och liknande problem.
men om din morsa slår dig och du VET att det är fel? du vet att det är omänskligt att slå djur, inte minst människor. klart du inte slår dina barn i framtiden.
och man kan inte säga att "
det leder till"
, hur vet du det? you never know. vissa personer klarar stränga föräldrar, vissa klarar inte.
REJECT THE INDEPENDENCE OF KOSOVO!<br><br>http://www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187/sign
AnderssoN-
2006-12-17 02:01
min morsa tog mitt lego ... lider en idag :(
jakk er än kåwl killäh :) *FnIzZzZaH*
Tillbaka till forumet
««
«
1
2
3
4
»
»»