I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt.
Läs Mer »
Whoa Community
Allmänt om whoa
Svensk Hiphop
Allmänt
Audio & Video
Battles
Request / Önska
Utländsk Hiphop
Allmänt
Audio & Video
Battles
Vår Hiphop
Graffiti
Producenter & DJs
Breaking
Audio & Video
Beats
Battle & Cypher
Lyricism
Samarbeten
Emceeing
Övrig musik
Reggae & Dancehall
Soul & RnB
Elektroniskt
Rock, pop & annat
Klubb & Konserter
Stockholm
Göteborg
Skåne
Övrigt & Utland
Festivaler
Hobby & Fritid
Kultur & Media
Datorer & Teknik
Konsol & PC-Spel
Sport & Idrott
Övrigt
Blandat
Webbsidor
Vardagsfilosofi
Köp & Sälj
Specialforum
Populära
Senaste
Aktiva
Whoa Shop
Kontakta Whoa
Sprit+?
Övrigt - Blandat
Tillbaka till forumet
««
«
1
2
»
»»
uncrowned P38
2006-10-01 14:58
Man ska helt klart ta zoo/vodka sen blanda ut röran som framstälts med sprite..helt underbart ! sommar grogg nummer 1
Kreativ P37
2006-10-01 15:03
Schweppes Caribic eller vad den heter är sjukt go att blanda med, men då skadu ha nåt mer, typ fruktigt.
Jag har Looptroop att tacka / de lärde mig betydelsen av att racka / What goes around comes around / så jag stack ut och snodde deras platta
peruk
2006-10-01 15:17
jag drack schweppes caribic igår och dem var svingod att grogga med, både star gin och bombay saphire smakade underbart tillsammans med den. budget också då man utan problem kunde grogga 50/50 så man slipper köpa mycket virke. fyllde sitt syfte bra för jag är fortfarande full. känns skönt.
Borttagen
2006-10-01 15:19
GlenOne
Koka vatten i en kastrull, håll flaskan med sprit/godis så den är nedsänkt en bra bit i vattnet. Det tar lite längre tid att nå önskad temperatur eftersom värmen måste spridas från den delen som är nedsänkt i vattnet till den som är ovanför (medans hela flaskan värms på en gång ifall du kör i diskmaskin).
Ha korken på, annars är det byebye alkohol .(
Denna användare har skrivit alla inlägg där användaren har tagits bort från whoa.
4_units P38
2006-10-01 22:55
amfetaminpsykos
Du kan din sak;)
Dont get high on Drugs, Get high on Hugs!
Tillbaka till forumet
««
«
1
2
»
»»