I början av Januari 2014 låstes Whoa och du kan alltså ej logga in eller skriva något nytt i forumen. Innehåll i forum osv kommer finnas tillgängligt. Läs Mer »

   

2004-03-17 01:31

Spider.

för er som sett denna film,vad tyckte ni om den?
själv tyckte jag inte den var så jätte bra...fatta nog inte den så bra...men om ni har en åsikt om den kan ni ju alltid upplysa mig med den!

Har du läst ända hit så e du bara nyfiken!....
Manager

2004-03-17 07:46
Bra jävla film. Kan bli lite seg, speciellt i början, men det är en genial skildring av en psykiskt sjuk persons tankar och gärningar.
Redline!

2004-03-18 22:33
jo det är möjligt,men vad gick den ut på...alltså..hur var slutet egentligen?
Har du läst ända hit så e du bara nyfiken!....
Manager

2004-03-19 08:24
SPOLIER!!!
SPOLIER!!!
SPOLIER!!!
SPOLIER!!!
SPOLIER!!!
SPOLIER!!!
















mysmannen: Såg du inte slutet? Han fick ju för sig att hon som jobbade på det där "hotellet" var hans morsa, alltså hans tankar gick ihop på nått konstigt sätt så han tillslut inte kunde skilja på "tankar" och verkliget.
Om man är lite uppmärksam så ändrar föreståndarinnan utseende i hans ögon efer ett tag när han bott där, och när han väl får för sig att döda henne igen så märker han att det inte är hon, utan en annan tant..
Redline!